Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen alapon kéri be a...

Milyen alapon kéri be a munkahelyen a műtétemmel kapcsolatos teljes dokumentációt? Személyes adat köze hozzá semmi!

Figyelt kérdés

Hogy meddig merészkedhet el egy munkáltató… amíg hagyják persze.

Műtétem volt és bekérte (volna) a teljes orvosi pakkot, a beutalót, a vizsgálati jelentéseket, a műtéti papírt, orvosi véleményt stb. Bekérte volna de persze semmit se kapott.

Ill annyit kapott amire a jogszabály alapján igényt tarthat: a háziorvosi papírt a betegállományról rajta a kód fekvőbeteg.

De nem is értem mit merészel az ilyen munkáltató? Orvosi dokumentumokat rajta töménytelen, a legszigorúbban vett személyes adattal? CT képek nagylabor eredmények stb stb?

Mit képzel mi a jó franc köze van hozzá???

És ha meg is kapta volna akkor mégis mit kezdett volna vele? Mi ő orvos??

Annyi köze van az egészhez hogy én, a dolgozó most határozatlan ideig nem vagyok munkaképes. Ennyi és pont. Mi bajom van konkrétan nem rá tartozik, nem véletlen hogy betegállományos TP-s papíron sincs semmi csak a kód: járó/fekvőbeteg.


Meg még azt is mondta kijön ellenőrizni. Mondtam jöjjön, szívesen látom, a cég pesti, én meg jelenleg egy szombathelyi kórházban vagyok fekvőbeteg (miért ott? Mert elintéztem hogy orvos ismerős kezeljen az meg odavalósi) szóval ha jönni akar,Szombathely és hajrá jöhet.


Azóta nem hívtak….

De mégis mit képzel magáról az ilyen??


2017. júl. 24. 15:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"csak arra kíváncsi,hogy keressen-e mást helyetted."


????? Ja.... szóval semmi köze hozzá csak mégis megkérdi.... hát most akkor megkérdezheti vagy nem???

Igen vagy nem???

Eszerint mégis???

2017. júl. 25. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!