Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arany ér 16 évesen elmúlhat...

Arany ér 16 évesen elmúlhat műtét nélkül?

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt hogy az aranyerem kizáródott és nem lehet ujjal se vissznyomni. Sokáig mászkáltam(tunk) kórházból-kórházba de mindenhol mást mondtak. A végén ilyen olyan kenőcsök után egyszer csak behúzódott. (Sperti, Reparon, Aurobin, Reparon kúp) Volt ahol azt mondták hogy ez ebben a korban elmulik de volt ahol a műtéttel jöttek(Amiről máshol azt mondták csak rosszab lesz, vagy veszélyes inkontinenciát okozhat) Egyébként nem is egy, hanem három aranyerem van. (Legalábbis 3 jön ki wc után. Mit kéne csinálnom? Műtét vagy hosszú kencefice?

2017. júl. 25. 03:36
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
El fog mulni. Nekem is szokott lenni mikor megeröltetem magam vagy felfázok. Nem kell félni a krémek segítenek még fiatalkorban. Nehogy megműtesd mert sosem lesz a régi.
2017. júl. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is a műtét ellen vagyok. Csak elég ijesztő hogy 3 jön ki.
2017. júl. 25. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!