Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémia vagy valami komolyabb...

Leukémia vagy valami komolyabb betegség?

Figyelt kérdés

Nagyon félek.. fél éve éjjelente izzadok, nem olyan nagy mértékben, még soha nem kellett átöltöznöm, de gyakran ébredek fel arra, hogy nedves a mellkasom és a lábaim.. viszont van időszak, amikor kimarad. Legutóbb egy egész hónapig egyáltalán nem fordult elő, aztán újra visszatért. Emellett most is van két zöld folt a lábamon, amit fogalmam nincs, hogy mikor szereztem be, de az utóbbi időben mintha ezekből is több lenne. Emellett a nyirokcsomóim is néha fájnak 1-2 napot, aztán elmúlik magától.

Ehhez még hozzájárul az, hogy szomatizálok és pszichológushoz járok emiatt.. Fogalmam nincs, hogy ez most tényleg komoly betegség vagy megint egy újabb képzelgés. 20 éves vagyok

A doktornőm 400 km-re van tőlem, őszre megegyeztünk egy vérvételt, de nem tudom, hogy addig érdemes-e várnom. :(


2017. júl. 25. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:

éjszakai izzadásra bevált gyógytea az orvosi zsálya

1-2 percig főzni, leszűrni, reggel, este egy kis csésze

2017. júl. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A leukémiátol nem kell komolyabb betegség ..... Ha ilyen tünetek állnak fenn ,minél hamarabb orvoshoz kell fordulni,nem érdemes várni ,biztos van más orvos is aki a közelben van ,minél hamarabb végére kell járni a dolgoknak !
2017. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első az orvos legyen ,vizsgáljon ki alaposan ,ha nincs komoly baj ,utána próbálkozz a táplálék kiegészítökkel !
2017. júl. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Holnap valószínűleg elmegyek.. most ismét nagyon félek.
2017. júl. 25. 07:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Kellene egy vérvétel, menj el a háziorvosodhoz.
2017. júl. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem csak leukémiától lehet izzadni éjjel, akár elhúzódó fertőzések is okozhatnak ilyet, mindenesetre a végére kell járni a dolognak, mindenképp látogass el a háziorvoshoz.
2017. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Pajzsmirigyproblema is lehet esetleg limfoma.. en is hipochonder vagyok es sokszor ok nelkul szaladgaltam kiderult nincs semmi bajom. Lehet a pajzsmiriggyel vannak gondok esetleg almodban stresszelsz. Biztonsag kedveert kerj verkepet es nezesd meg a nyirokcsomoidat.
2017. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem már meg sem tudom számolni, hogy ez hányadik, különösebbnél különösebb tüneteim voltak idáig és még szerencsére soha nem derült ki semmilyen betegség. Minden lelki okokra vezettek vissza..
2017. júl. 25. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!