Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy baj lehet?

Ilda25 kérdése:

Nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Napok óta véres a székletem,tegnap széklet már nem is jött csak vért kakiltam. Tudom hogy elkérnek menjek orvoshoz,de jelenleg külföldön vagyok és ez nem lehetséges. Túl sok erőset eszek és csípőset ez lehet a baj? (30 L)

#Ciszta?
2017. júl. 27. 20:22
 1/6 A kérdező kommentje:
12 évesen műtöttek cisztára. Lehet hogy azzal van valami gond?
2017. júl. 27. 20:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Aranyér? Ha kifejezetten piros a vér, akkor valahol a végbél környékén van a baj.Mikor tudsz orvoshoz menni?
2017. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a székleted véres valóban, és nem aranyér vérzik, akkor azzal mielőbb orvoshoz kell menni.
2017. júl. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet nagy baj. Ha már csak vért ürítesz, az akár súlyos bélgyulladás jele is lehet. Colitis ulcerosa tud jellemzően ilyen tüneteket produkálni.
2017. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A csípős étel önmagában nem okoz ilyen tüneteket. Mihamarabb menj el orvoshoz, hogy kiderítsék a vérzés forrását majd okát.
2017. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 hét múlva utazok haza. Azonnal orvoshoz megyek. Azért majd megírom hogy mi volt . Köszönöm
2017. júl. 28. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!