Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyugtassatok meg, nem csak...

Nyugtassatok meg, nem csak nekem ilyen rossz a nyaram!?

Figyelt kérdés

Amióta tart a nyáriszünet beteg vagyok! Strepococus bacilust sikerűrt összeszednem, ami torokgyulladást, majd arcüreg és belsőfülgyulladást okozott. Jelenleg nap mint nap szédülök. A fejem kótyagos, gyengének érzem magam. Be vettem két doboz gyógyszert, de csak annyit értem el vele, hogy candidás is lettem.

Csak engem kísért a sors ???


2017. aug. 1. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiütötték az első fogaim, nyertem? :D
2017. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly november óta fetrengek nyugtató elvonási tünetekkel, és el fog még tartani 2-3 hónapig. Szerintem én nyertem.
2017. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Múlt héten voltunk nyaralni, a kinti hőmérséklet max 25 fok volt, én 39 fölötti lázzal feküdtem négy napig a szállodában.
2017. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2016-os nyaram nekem is ilyen volt.. Kezdődőtt egy szájsebészeti műtéttel, aztán napokig fájt az egész szám, enni sem tudtam. Kaptam antibiot rá, hüvelygombát kaptam tőle. Aztán előjött a pánikbetegségem, egész nyáron nem mertem utcára menni, halálfélelem, rettegés, sírás tört rám napi 5-6x.. és még sorolhatnám! :D szóval ne legyél elkeseredve, egyszer vége lesz ennek is! :)
2017. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak: idén eddig volt 1x10 és 1x12 nap, amikor nem véreztem (de csak mert gyógyszert szedtem rá). Mindjárt vége a nyárnak, és baromira nem tudtam élvezni a jó időt.

Szerinted?

2017. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavaly ősz óta cisztákkal szenvedek. Alig van olyan nap, amikor ki tudok mozdulni, mert szinte állandóan fáj.
2017. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!