Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó lett az AFP eredményetek?...

Jó lett az AFP eredményetek? Pénteken kell mennem érte, és már annyi tévesen rossz eredményről hallottam, hogy már attól tartok hogy ez soha senkinek nem jó. Nyugtassatok meg hogy van esély hogy jó legyen.

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem konkrétan az AFP jó volt, de a béta HCG nagyon magas. Jól belém is verte a védőnő a frászt, két hétig evett az ideg. Majd mikor elmentünk a 20 hetes genetikai Uh-ra, megnyugtattak hogy az égvilágon nincs semmi gond és igazából ne is foglalkozzunk ezzel, nem ez a mérvadó.
2010. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A harmadik várandósságomnál már nekem is jó lett:)!Elsőre ne legyél nagyravágyó:).Hála Istennek egészségesek a gyerekeim,de mindkettőnél alacsony lett az Afp-m.
2010. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek erre a vizsgálatra. Mit jelent, ha alacsony, ill. ha magas? :S
2010. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hááááááát! Szép kilátások :)
2010. júl. 7. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel becsült értékekkel számolnak benne,nagyon nagy a hibaszázalék.Sok orvos nem is nagyon foglalkozik vele.
2010. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy van esély, hogy jó legyen:-))) Nagyon sok ismerősömnek jó lett :-) Nekem viszont alacsony lett, de mivel a kombinált tesztet automatikusan megcsinálták, én pluszban kértem az integrált tesztet is, mindekttő negatív lett, és a 18 hetes genetikai uh-n is mindent rendben találtak, így nem stresszeltem magam rajta túlságosan. Üdv, 7 hónapos kisfiú anyukája.
2010. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogy lett jó, jövőhét csütörtökön megyek genetikára. A lányommal 0,48 volt, most 0,33. A kombinált tesztem viszont negatív, abba jobban bízok.

A lányom makk egészséges 2 éves tündérbogyó.

2010. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is paráztam,elsem tudtam képzelni hogy jó lesz de jó lett!!!
2010. júl. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Haragszom erre az elavult afp-s vizsgálatra! Sok kismamát megrémiszt, komolyan csak arra jó, hogy idegesek legyünk tőle. Nekem határérték lett, persze tiszta ideg lettem tőle, de aztán mondta a doki, hogy a kombinált tesztem is jó lett, ne aggódjak. Aztán mentem a 18. heti genetikai uh-ra, az is jó lett. Akkor megnyugodtam. Ne aggódj, jó lesz az eredményed és amúgy is sokkal fontosabbak az ultrahangos vizsgálatok!

27 hetes kismama

2010. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek. Hát, holnap minden kiderül. Reméljük a legjobbakat.
2010. júl. 8. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!