Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rendszeresen székrekedésem...

Rendszeresen székrekedésem van miért nem hat semmi?

Figyelt kérdés
kb. 2 hónapja a háziorvosom beutalt sürgősségi beutalóval a klinikára mert be volt keményedve a hasam és székrekedésem is volt, arra gyanakodott hogy vakbél gyulladásom van. A klinikán megultrahangoztak átküldtek a sebészetre és a hasamban kitapintottak bélsárrögöket. Aztmondták rostban gazdag ételeket kell fogyasztanom és ha nincs változás további kivizsgálásokra lesz szükség. Hiába díétázom ugyanugy székrekedésem van.Tegnap este nagyon görcsölt a hasam(4 napja nem wcztem) és mellé még be is lázasodtam. Ma elmentem a háziorvoshoz de helyettesítés volt és egy másik orvos látott el. A papírokat a klinika után is neki adtam át mert akkor is helyettesítés volt azonban ma csak annyit mondott glicerines kupot használjak(ami nekem nem hat egyáltalán, vagy hashajtót de az sem szokott meghajtani) A lázamra nem mondottsemmit a hasamban kitapintott (szépszóval) kakát.Ezután elküldött haza. Mi van akkor ha a későbbiekben bajom lesz ebből? Mitévő legyek?

#székrekedés #láz #kúp #emésztőrendszeri gond
2017. aug. 3. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Rostos nem egyenlő a diétával!
2017. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmaztam. Rostos ételeket eszek es sok vizet iszom nem dietazom hanem betartom Ezt a táplálkozási formát+kaptam egy táblázatot a klinikán ami leírja mit nem ehetek és mit ehetek az alapján étkezem **
2017. aug. 3. 10:32
 3/5 Szolovjov ***** válasza:
Én meginnék vagy 5 deci kannás bort. Az szinte mindenkit meghajt. Egy próbát megér. Vagy esetleg gyógynövényes boltban is tudnának hashajtó hatású teát javasolni.
2017. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván ez nem egyszerű székrekedés, ezt a láz is mutatja. Lehet, hogy valami fertőzésed van, melynek tünete a hasgörcs, székrekedés. Akár vakbélgyulladásod is lehet. Vérképet kellene nézni.
2017. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beöntés.

A glicerines kúp rám se nagyon hat. A kakaóvajas pezsgőkúp viszont annál inkább!

2017. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!