Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet komoly?

Ez lehet komoly?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben észrevettem illetve elkezdtem figyelni hogy a székletemben nagyon apró részeken mint piros részek lennének néha narancssárgának néznek ki.Mindenki azt mondja h felesleges gasztroentologiara elmennem mert ennyi idős biztos semmi bajom meg alapból eléggé hypochonder vagyok!(19 éves vagyok). Sebészeten már voltam és ott fizikális (tapintásos) vizsgálattal megállapították hogy enyhe aranyerem van.Ez okozhatja? Egyéb panaszom nem igazán van. Székelési szokásaim nem nagyon változtak átlagosan napi 1-2;nincsenek alhasi fájdalmaim,van etvagyam,nem fogytam és nem is vagyok fáradékony. Szerintetek kell aggódnom esetleg daganat miatt? 19/F

2017. aug. 4. 16:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem h nem mindig csak gyakran
2017. aug. 4. 16:59
 2/9 anonim ***** válasza:
vér szokott lenni benne? menj el vizsgálatra ahol megnézik a székletedet, ha van benne vér az nem jó
2017. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom h vér-e de kicsit aggódok bár tudod h extrém ritka ennyi idős korban.
2017. aug. 4. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyesmi volt, patkóbélgyulladásom volt (enteritis) + aranyér. Kell rá kezelés úgyhogy feltétlenül menj el orvoshoz mondjuk nekem egy probiotikumot írt fel ami vény nélküli. De ha nem nagy tünetek akkor sztem nem lehet annyira komoly ne foss be :D (előző voltam)
2017. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :D és neked milyen vizsgálatokon kellett keresztül menned? :D
2017. aug. 6. 17:23
 6/9 anonim ***** válasza:
gyomortükrözés, CT, ultrahang :D
2017. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A gyomortükrözés borzasztó lehet :/
2017. aug. 6. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
túl lehet élni de legalább megnéznek mindent :D
2017. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz bár en egy gyomor tukrozest nem tom hogy bírnék bár majd orvos úgy is mondja h milyen vizsgálat kell
2017. aug. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!