Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesekövem lehet?

Vesekövem lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap reggel óta enyhébb vesegörcseim voltak,majd este volt egy borzalmas 1 órás görcsöm,borzalmas volt azthittem nem élem túl,mint a szülésem!

Tegnap este óta csak enyhén néha néha beszúr!

Szerintetek fog még görcsölni?

Vagy mostmár nem és kipisilem?

Nagyon félek mostmár,nem akarom mégegyszer átélni!

Dokihoz csak hétfőn tudok menni mert ma szabin volt!

Rengeteget iszom tegnap óta!



2017. aug. 4. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat. Nekem úgy volt, hogy eljöttem szabira mert görcsöltem. 2 napot otthon voltam. Úgy volt harmadnap megyek dolgozni mert jól éreztem magam. Hát éjjel mentő vitt el...sürgősségivel uh. Kaptam gyógyszert, amitől sikerült kipisilnem...

Azóta ha egy picit is érzem, hogy görcsöl, akkor iszok sok folyadékot (akár sört, az alkoholmentes is jó). Elvileg nekem láttak még 6-7 db-ot, ami még nem indult neki. :D Nem kívánom senkinek ezt a fájdalmat. Nekem is azt mondták olyan mintva szülés. Attól már nem is félek annyira...

Orvos előtt sok folyadékon kívül sokat nem tehetsz, de ha rosszul leszel hívjatok mentőt. Akkor sürgősségivel ellátnak.

2017. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Éjjel nagyon rosszul voltam.

2 órán keresztül görcsölt a vesém!

Már azon gondolkodom jobb ha összepakolom a cuccom :-(

Mert ennek nem lesz jó vége :-(

De annyira rosszul érzem magam mert itt kell hagynom a pici lányom :-(

De ez magától úgylátom nem múlik

2017. aug. 5. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Jajj. akkor inkább menj be vagy hívjatok mentőt. :(

Írj majd fejleményt.

2017. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!