Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegség lehet?

Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Nagyjából másfél hete jelentkezett először, volt olyan nap amikor semmi bajom nem volt, aztán most 3 napja folyamatosan érzem a tüneteket.

A szívem nagyon gyorsan ver, akkor is érzem amikor nem figyelek rá, a levegőt sem tudom emiatt egyenletesen venni. Néha meg is fájdul, de akkor se nagyon.

Nagyon fáradt vagyok, mint akit fejbe vertek mostanában, és sűrűn fáj a fejem,sokszor a tarkómból kiindulva, ami a nyaki gerinc miatt is lehet. Emellett sokszor szédültem is, ezt se nagyon, de azért zavaró volt. Lehet keringési probléma?

Az a helyzet hogy nagyon rosszul viselem a meleget, 2 éve volt egy nagyon meleg augusztus, kerek 2 hétig fájt a fejem és szédültem akkoriban, az orvos csak annyit tudott rá mondani hogy igyak és pihenjek.

Ez is csak a meleg miatt lehet, vagy valami betegség? A szívemmel idáig semmi problémám nem volt, kiskoromban küldtek el kardiológiára szívzörej miatt, rendesen át is vizsgáltak, és kiderült hogy semmi bajom nincsen, az iskola orvos hallotta rosszul. A magas vérnyomás a családban nagyon gyakori anyai és apai ágon is, idáig nálam még nem jelentkezett, ilyen fiatalon remélem nem is fog.

17/l



2017. aug. 6. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A tarkótáji fájdalom lehet magas vérnyomástól, amit érdemes lenne megméretni. A többi tünet szorongástól, de a melegtől is. Ha hűvösebb időben sem javul a közérzeted, célszerű orvoshoz menni.
2017. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jövőhéten vizsgám lesz, amiatt izgulok de még sosem jelentkeztek nálam hasonló tünetek ezelőtt..

A vérnyomásomat mértem reggel, 117/81 lett.

2017. aug. 6. 10:56
 3/3 anonim ***** válasza:
A 81-es érték kicsit magas, bradycardiara gyanakszok, menj el orvoshoz :D
2017. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!