Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől szédülhetek?

Mitől szédülhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi napokban amikor a legmelegebb napok voltam mindennap szédültem,az első nap egész nap,a többi napon meg előjöttek néha csak pár percre néha 1-2órára.

Az is betehet neki hogy migrénes vagyok,majdnem mindennap fáj a fejem,de az utóbbi napokban nem fájt.

Ez normális a meleg vagy a migrénem miatt?



2017. aug. 7. 00:26
 1/2 anonim válasza:
Szia, előfordulhat migren es a meleg miatt, ebben a melegben kétszer volt migrenes fejfajasom, es anyukam is panaszkodott szedulesre, en is nagyon fejfajasos vagyok szinte napi szinten faj a fejem, most ebben a hidegfrontban faj megint a fejem meg ilyen bizsergő zsibbadast erzek a labamba es a karomba, ugyhogy nyugodj meg nincs semmi komoly :)
2017. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet a nagy melegtől, pl levitte a vérnyomásod, ilyenkor több vizet kell inni, és nem ártana megmérni, hogy mennyi.

Ha továbbra is szédülsz, akkor keresd fel a háziorvosod.

2017. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!