Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért szédülhetek másfél hete...

Miért szédülhetek másfél hete folyamatosan?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, a vérnyomásom teljesen rendben. Elég folyadékot iszom naponta. Szemüveges vagyok, nem túl erős, hordom folyamatosan.


Régebb óta előfordul, hogy ritkán rámjön a semmiből egy hirtelen, nagyon erős szédülés, ami pár másodpercig tart, aztán elmúlik.

A legutóbbi óta maradt a fejfájás és szédülés. Csütörtökre kaptam időpontot szemészhez, vérvételen is voltam, annak az eredménye is a hét végére lesz kész.


Azt gondoltam, biztos valami betegség lappang bennem, de ennyi idő alatt csak kijött volna már. Mikor éjjel megébredek, akkor is érzem.


Nem görcsös fejfájás, inkább olyan émelygésszerű. A koponyám tetején és a homlokomon érzem.


Most már eléggé aggaszt a dolog, de csak csütörtök-pénteken jutok orvoshoz.


Van valami tippetek, mitől lehet? Lehet, hogy a szememtől? Biztosan romlott, és erősebb szemüveg fog kelleni, de ettől lehet enyhe szédülés és fejfájás a nap 24 órájában, még éjjel is?



2016. dec. 12. 17:04
 1/6 tip top ***** válasza:
Lelki oka is lehet.Bármi is lesz az eredmény,az nem ítélet.Ne vedd túl komolyan,az átmeneti.Ha nem hiszed,amit mondok végezz többet.Sokszor szédültem,amikor lehetetlen helyzetben voltam,képtelen voltam eleget teljesíteni a munkahelyen.Volt valaha egy csúny esésed(fizikai)?
2016. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tip top ***** válasza:
A szemüvegtől is talán lehet.Édesanyámnak 4 éve van szemüvege.A negyedik évben ha hordta a szemüvegét,mindig szédült.Miután letette a szédülés érzete megmaradt egy kis időre.Elment a szemészhez,megvizsgálták és kapott más lencsét a bal szemére.
2016. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem volt esésem, lelkileg is rendben érzem magam.


Szemüveg hordása nélkül rosszabb.

2016. dec. 12. 18:52
 4/6 tip top ***** válasza:
Akkor remélhetőleg az orvosok és a szemésztől tudnak segíteni.Örülök,hogy úgy érzed lelkileg egyensúlyban vagy.
2016. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2016. dec. 13. 10:53
 6/6 clemie12 válasza:

Szia!

Ugyanezt érzem sajnos én is, most már 10 napja folyamatosan rosszul vagyok. Éjjel is felébredek néha, napközben pedig szüntelenül érzem ezt a szédülést és rossz közérzetet.

Nekem a vérképem csak vérszegénységet mutatott ki, kaptam rá vitaminokat valamint szédülés csökkentő gyógyszert, de egyelőre nem mutat javulást a szedésük se.

Szemem nekem is nagyon rossz. évek óta kontaktlencsés vagyok, de se nélküle se vele nem jobb. Szemészhez még elmegyek hátha ott segítenek. Kaptam beutalót még neurológiára és gerinc röntgenre.

Neked azóta elmúlt, segített valami?

2017. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!