Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbél probléma tompa "nyomó"...

Végbél probléma tompa "nyomó" érzéssel? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve folyamatosan jelentkezik ez a tünet nálam.Úgy vettem észre,hogy valami záróizomgörcsről lehet szó, mert indokolatlanul izzadok ott.Elmentem proktológushoz ,de semmi konkrét dolgot nem tud mondani.Végbélberepedésről lehet szó?Vagy az szúró fájdalommal jár?Legfőképp utazás során (kocsi,busz) jelentkezik és egyáltalán nem olyan,mint pl aranyér esetén,hogy szúr.Kibírhatatlan nyomó érzés a végbélnyílásnál, ami a közérzetemet nagyon tönkreteszi az utóbbi időben...Már egyre inkább pszichológiai dologra gyanakszunk, de a pszichológus és a pszichiáter is azt mondja ,hogy nincs velem semmi baj.
2017. aug. 7. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is pont így kezdődött, és egy kinövés van a végbélredők között..
2017. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De azt a proktológusnak látnia kellett volna nem?Főleg,hogy már nem egyszer voltam nála...
2017. aug. 7. 01:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el másikhoz, harmadikhoz. Nehogy a végén nagy bajod legyen.
2017. aug. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!