Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van állandó hányingerem...

Mitől van állandó hányingerem és néha hasmenés?

Figyelt kérdés
4 napja már, hogy állandó hányingerem van plsz néha-néha hasmenés. Elég stresszes időszakom van, hiszen megint kijött a hipochondria rajtam, mert a lágyékomban kitudom tapintani a felületes nyirokcsomókat (voltam velük dokinál, vérkép, UH negatív). Folyton a nyakamat nyomkodom (Ádámcsutka, pajzsmirigy), mert ott is érzem a felületi nyirokcsomókat. Lehet hogy attól lehet hányingerem, hogy túl sokat nyomogattam a nyakam, a nyelőcsövem? A lágyékom is fáj, de azt is egyfolytába nyomogattam jó erősen hogy mitől fájhat. Összeolvastam már a neten mindent, hogy gyomorrák, limfóma, prosztatarák. Tiszta ideg vagyok. Anyuék szerint a meleg frontol van ez nekem. Nagyon meleg van és ezt nem nagyon bírom. Vagy a stressztől. 18 éves fiú vagyok, sportos, vékony, magas.

2017. júl. 7. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszicho manust,aki rendbe rak agyi téren.
2017. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nyaki nyirokcsomóimat is érzem. Betegesen azokat nyomkodom egész nap... Nagyon félek. Egyébként semmi más bajom nincs, nem vagyok lázas, nem izzadok éjszaka, nem fogyok
2017. júl. 7. 13:20
 3/4 anonim válasza:
Ha vannak rajtad pattanások amik estleg gyulladtak a nyirokcsomóid reagálnak a gyulladásra!
2017. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túlságosan ráérsz, az a baj, azért nyomkodod egész nap.


Nyári szüneted van? Rendezd át a szobádat, vagy tapétázd ki, menj el gyalog bevásárolni, vagy ilyesmi. Találj ki magadnak valami olyan elfoglaltságot minden napra, ami miatt mindig tele lesz a kezed munkával, akkor esélyed se lesz rá, hogy nyomkodjad, meg eleve eltereli a figyelmedet is, ha mással foglalkozol, nem a nyirokcsomóiddal. Ki vagy vizsgálva, nem vagy beteg. És most nincs is olyan nagy meleg.

2017. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!