Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet! SOS?

Véres széklet! SOS?

Figyelt kérdés
Ma vettem eszre a wc-papiron , hogy halvany veres es nagyon megijedtem. Altalaban vizet hasznalok wczes utan , munkahelyemen vettem eszre, kicsit a szekletem is az volt. 1 hete nagyon csunya bacit kaptam el valahonnan ami mar a fulemtol kezdve mindenemre rament, es elkezdtem szedni 3 napja a leflokin nevu antibiotikumot. Nagyon felek, hogy vegbel vagy valami mas rákom van. Kulfoldon elek 5 hete , nem egyszeru az orvosi latogatas.. valakinek valami otlete?

2017. aug. 8. 23:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy 22 éves fiú vagyok.
2017. aug. 8. 23:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem a rák miatt egyáltalán ne aggódj, valamint írtad h nagyon csúnya bakteriális betegséged volt.

Fontos lenne h sötét vagy világos piros színe volt e mert az alapján lehet szűkíteni a kört. A bakteriális fertőzés miatt én valamilyen gyulladásra gondolnék.

2017. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, remélem tudtam segíteni és ha bármi kérdésed van , írj nyugodtan. :D
2017. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban lehet aranyér miatt is (nem feltétlenül fájdalmas, egy szomszédomon kijött az ülő életmódja miatt), de esetedben tényleg valószínűbb a gyulladás.
2017. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta vért nem láttam, Viszont sokszor folyamatos székelesi ingert erzek, illetve elég lágy a szekletem es lebeg a vizen. Sokszor izzadási rohamok is rámjonnek napkozben par percre.
2017. aug. 14. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez valami vírusfertőzéshez társult bakteriális fertőzés lehet és nyilván a vastagbél nyálkahártya is károsodott. Érdemes lenne bélnyugtató valamit szedni ill. alkalmazni. Itthon a Bolus adstringens elnevezésű, csersavat tartalmazó gyógyszer kiváló erre, de lehet inni diólevél teát, tölgyfakéreg és izlandi zuzmó főzetet is.
2017. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Betegség miatt feküdtél sokat? aranyér lesz az nem megnyugtató,de olyan aranyos a neve,hogy valamiért mindenki viccnek veszi és belenyugszik,hogy neki az van. Nos nekem is az van, proktológiára kellene menned, ahová sokat kell várni, még bejut az ember nekem pl 32 nap volt és persze 2 órával a lefoglalt időpont után. Ha azod van kúp kenőcs amivel nem múlik el csak tünetmentesség tehető. A vizes dolog jó, nem nagyon kéne dörzsölgetni az aktív aranyeret. Ha azod van itt is és más oldalakon is sok a jó és hasznos tapasztalat tanács. Detralexet is szedheted de elég drága. Helyette szezonja van a szedernek ami érfal erősítő ha jól tudom (minden fekete növény az)
2017. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném , hogy aranyér lenne. Semmi fájdalmam nincs. Viszont eszrevettem h mintha vekonyabb lenne a szekletem es neha baloldali alhasi discomfortot erzek.
2017. aug. 15. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!