Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rágó okozhat hányingert...

Rágó okozhat hányingert hasmenést hasfájást?

Figyelt kérdés
Az én esetemben sajnos igen van hogy 3 óra alatt benyakalok egy csomag rágót ráadásúl az extrém erősből!Depreszióban és pánikbetegségben szenvedek és úgy érzem a rágó ami megnyugtat!De néha eszméletlen hányinger kínoz épp hogy határ hogy nem dobom ki a taccsot!Ma hasmenésem hasfàjásom volt!Most hogy családdal beszélgettem eről hogy k....va gyorsan tegyem le a ràgót mert tönkre teszi a gyomrom kicsit megnyugodtam hogy talán ettől van a hányinger?Mindenféle vizsgàlaton átestem egészséges vagyok mint a makkom!Ugyhogy csak a rágóra gyanakszom!?
2017. aug. 14. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha semmi más olyat nem eszel... A rengeteg mesterséges anyag, ízesítő meg ízfokozó szétcse**i a gyomrod. Főleg ha még a legerősebb mentolosat tolod, akkor nem csak a emntális problémákkal kell majd küzdened. Valami mást találj ki, ami nem ilyen vackok evése vagy bármi egyéb nagy mennyiségű evése.
2017. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az emberi nyálból a gyomorsav hatására széndioxid gáz szabadul fel, Ha ez a vékonybélben történik il. a gát átjut a vékonybélbe, akkor a felszabaduló gázok hasfájást, bélfal feszülést idéznek elő és ez utóbbi hasmenéshez vezető fokozott bélmozgást okozhat.
2017. aug. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az airwawes termékekre pl rá van írva hogy nagy mennyiségben hashajtó
2017. aug. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a rágó, illetve a rágózás nagy mennyiségben okozhat ilyet. Normális fogyasztásnál nem, de 3 óra alatt egy csomag az beteg dolog.
2017. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A rágó szorbitot tartalmaz, ami - főleg nagy mennyiségben- hasmenést okoz.

Ez a problémád oka.

2017. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Akkor ha abba hagyom a rágózást megszünhetnek az e fajta gondok?
2017. aug. 14. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg igen.
2017. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!