Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj ha állandóan...

Mi lehet a baj ha állandóan viszket a lábfejem?

Figyelt kérdés
Fellül a lábfejem folyton viszket , amugy semmi nem látszik rajta kivève azt hogy már vèresre vakarom , kìnomban már a forró vizet szoktam rá engedni mert az olyan èrzès mintha vakarnám de szó szerint a tűz forrót, nem is fáj valamièrt kibirom de olyankor meg ugy èrzem ha egy óráig engedem rá az sem elèg, ha megvakarom akkor is nem birom abbahagyni è van hogy elkezd viszketni mèg máshol is a testem pl kèz vagy felljebb a láb de mindig visszatèrek a lábfejre mèg a mellkasom is szoktam vakarni ès már tèlleg nem tudom mit kezdjek vele.

2017. aug. 16. 06:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Forro viz helyett jegeljed. A labfejed gombasodas is lehet, nekem akkor volt mikor egyszer Gorogorszagban a terngerparton az arra kikeszitett lavorba aztattam a labam, hogy a homokot lemossam, gondolom jo sokan megasztattak a labukat benne. Soha azota nem teszek ilyet es a strandon is kikerulom a labmosot.
2017. aug. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cukrod rendben van?
2017. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Továbbá, milyen anyagból készült lábbelit hordasz?
2017. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a cukrom rendben van e , èvekkel ezelőtt kezdtem nagyon sz.a.r èletet èlni ugymondva se család se jövő se suli semmi. Nem èrdekelt hát semmi igy az egèszsègem sem. Nagyon sok energia italt ittam ugy napi szinten nagyon sokat ès sokáig meg buliztam sőt 18-19èsfèl szoval másfèl èvig nagyon kemèny alkedz voltam utánna kezdődtek a bulizások mikor már nem csak hètvègèn hanem kb egèsz hèten ment a "bulizás" aztán ez is egy kèt èvig tartott utánna jött a sok energia ital mikir doogozni kezdtem egy melohelyen mert èjjelente mèg mindig fenn voltam de reggel kelni kellett aztán ez igy meg maradt pár fogam tönkre ment ès epegörcsöt vagy mit kapok ha tojást vagy káposztát eszek , utánna elgondolkodtam de rászoktam a monsterre azt most nyáron sikerült abba hagynom de ment 2 èvig minden nap ès eleinte ilyen napi 2-3 brutál szinteken. Pedig tudtam hogy rossz. Szerintem már tönkre vagyok igy 27 èvesen csak mèg nem tudok róla. A fogìnyem most is gyulladásban van ès hogy a monstert hogy tudtam letenni ? Napi 2 liter kólával :( de ez a kóla őrület csak most nyáron jött mivel ha kólát iszom legalább nem vagyok èhes ès hát nincs pènzem kajára az isten háta mögött lakom ès a drága monster meg ilyenek helyett inkább a 400ft os kóla mellett döntöttem de ugy nèz ki pikk pakk rászoktam , most próbálom letenni azt is , sok vizet iszok csak igy meg kinoz nèha az èhsèg ès csak csak megveszem a kólát pedig egèsz èletemben nem nagyon ittam csak ritkán most meg itt van ez is :( ahh fogalalm sincs mit csináljak , mèg TB-m sincs hogy elmenjek orvoshoz sőt mèg háziorvosom sincs meg lakcimem sem nem tudom hova forduljak a fogaimmal is pl .de ez a viszketès ez kiakaszt :( tegnap èjjel szèt vakartam vèresre mert ugye itthon nincs forró vìz csak pesten az egyetlen barátomèknál ha felmegyek de itthon semmilyen viz sincs se fürdès se semmi igaz poros lesz a lábam de ez a viszketès akkor is szokott lenni ha pesten vagyok ès tudok fürdeni szoval ez valami más baj lehet nem a por miatt . Nagyon bizom benne hogy nem vagyok cukros de dohányzom ès amilyen egèszsègtelenül èltem már az sem lepne meg. Áldás ez az èlet èn mondom, csak èpp nem nekem
2017. aug. 16. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Ó, neked a viszketésnél nagyobb gondjaid vannak. Nincs senki, aki meghallgatna?
2017. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát vannak nagyobb gondjaim de ezt tènyleg a viszketès miatt irtam
2017. aug. 16. 23:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gomba.
2017. aug. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem érdemes lenne vércukrot is nézetni
2017. aug. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
4 komolyan irom hogy te vagy az elő példája annak, hogy Van olyan ember, akinek annyi esze van mint 1 db kutya sz@rn@k. Dolgozol de közbe éhes vagyis inkább colát veszel kaja helyett. Fürödni meg egy lavor vízbe is lehet, tehát ebből is látszik, hogy egy szánalmas agy Nélküli nulla vagy. És még te csodálkozol azon ha valahol viszketgetsz jobbra balra. Nem kell neked beszélned senkivel, mert ha önmagadtól ennyi eszed sincs Mint egy kutyának, akkor hagyni kell téged a picsába hát ha magadtól lábra álsz. Alapvető dolgokra nincs eszed, és az ilyenek szoktak panaszkodni másnak. Én hosszú évekig megszántam az ilyeneket, de ma már tudom hogy ez volt a legrosszabb lépés részemről. Az ilyeneket hagyni kell a picsába mint te.
2022. júl. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!