Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy hamarabb/később...

Lehet, hogy hamarabb/később jön meg emiatt?

Figyelt kérdés
11 napig antibiotikumot szedtem, vasarnap vettem be az utolso szemet, emellett tegnap, meg ma nagyon eros hasmenesem volt. fogamzasgatlot szedek, mert csak igy lehetett normalisra beallitani a menstruacios ciklusomat. mindig kedden veszem be az utolso szemet, igy pentekre jon meg. de igy gyakorlatilag olyan, mintha az utolso par szemet kb mar be se vettem volna, nem? mert az antibiotikum eleve ugye elegge gyengiti a hatast+meg melle a hasmenes... szamitsak igy ra, hogy hamarabb/kesobb jon meg, vagy nem lesz valtozas?

2017. aug. 16. 21:34
 1/2 anonim válasza:

sajnos, ha nem szeded folyamatosan a fogamzásgátlót, mindig ugyanabban az időpontban, így lehetsz terhes, ha már élsz szexuális életet.

am meg ha nem élsz még szexuális életet, akkor igen lehet, h hamarabb, vagy később jön meg emiatt!

szóval SEMMI okod aggodalomra! :3

N/26

2017. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
folyamatosan szedem, minden nap ugyanakkor, de most egy hetes szunet van
2017. aug. 17. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!