Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel kórházban nem szeretnék...

Mivel kórházban nem szeretnék ismét egy egész napot eltölteni azért, hogy "50% hogy ez a bajod", gondoltam hátha valaki tud itt segiteni?

Figyelt kérdés

A főbb problémám az, hogy kb 2 hete nagyon csúnyán köhögök hol szárazon, hol hurutosan. Nem eglsz nap, mindig, hanem rohamszerűen, de akkor hányásig. Emellett a szívem nagyon szapora, érzem hogy gyorsabb mint kéne, bár ez mér hosszabb ideje tart. Emellett amit furcsálltam, hogy amikor izzadok a verejtékem nem meleg, -mint mindenki másé- hanem jég hideg. Ami emellett erősödött az hogy szörnyen dáradékony vagyok.

Valaki esetleg aki ért ehhez?

18/L



2017. aug. 16. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nekem tüdőgyulladásnak hangzik, aminek a azövődménye halálos is lehet... gyere privátba
2017. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tüszős mandulagyulladás is okozhat ilyen köhögést, anyum két hétig így köhögött, közben antibiotikumot szedett, utána már kezdett jobban lenni.

De légcsőgyulladás is állhat a háttérben, jobb lenne, ha mégis orvoshoz fordulnál.

2017. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!