Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Munkaundor hányinger ellen?

Munkaundor hányinger ellen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet velem hogy kb fél évet otthon feküdtem munkanélkülin!És most kezdten egy gyárba kecskeméten mercinél már dolgoztam itt 3 évet mindig undorral jöttem most megint itt vagyok "pénz miatt" ha munkába kell jönnöm reggeltől estig hányingerem van mostmár a hasam is fáj alig tudok aludni enni teljesen bele vagyok bolondúlva voltam vérvételen nem régiben vizelet minden rendben..Most elküldtek már gasztróra kilégzéw tesztre meg pszyhiátriára!Dolgozni kell tudom 2 hitel van a nyakamon albérlet de ha jönni kell fölleg éjjszakára hányni tudnék most kivettem péntekre egy nap szabit kicsit talán megnyugszom!Fél év alatt már vagy 4 munkahelyen vagyok túl de nem jött be egy se!De mostmár itt kell lennem hiába vagyok szarúl barátnőm szüleimmel mindig összeveszek ezmiatt!Ez ellen mit lehetne tenni?
2017. aug. 16. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs a munkahelyeden olyan bizalmasod, akivel ezt meg tudnád beszèlni?
2017. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nincs! :S
2017. aug. 17. 00:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne add fel a keresést. Keress másikat.

Nem tudom, mi történt veled azóta, meg azt sem, hogy mik a lehetőségeid.

Saját tapasztalat, hogy mennyivel nagyobb az ember teher bírása, ha jól érzi magát a munka helyén.

Most én is így vagyok.:

Folyton sz*r munkáim voltak. De aztán lett egy munkám, havi 15 nap, 12 órában. Szerettem. Mellette volt egy másod állásom is. Néhány nap a héten, nem minden héten azért. 4-5 órában. Azt is szerettem. Feladtam ezeket egy olyanért, amivel 60 ezerrel többet keresek, mint a kettővel együtt. De gyűlöltem pár nap után. Hányingerrel keltem-feküdtem. Nem aludtam jól mert mindig azon gondolkodtam, vajon mit felejtettem el, stb....

Otthagytam és most munka nélküli vagyok. A kevesebb óraszámos helyre vissza mentem, a másikra nem lehet. És most nem tudom mihez is kezdjek. A szakmámtól teljesen elundorodtam. Nem tudom mit is akarok dolgozni. Sehol sem jó.

Most próbálgatom a helyeket. Nem veszem komolyan, ha nem tatszik, nézek mást. Szerencsére itt van munka lehetőség, nem úgy mint a kisebb városokban.

2017. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!