Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy bélférges vagyok?

Lehet, hogy bélférges vagyok?

Figyelt kérdés
par napja viszketest erzek a vegbelnyilasomnal, meg sokszor a csiklomnal is. utanaolvastam, es kicsit megijedtem, mert rajottem, hogy pont ezek a belfereg legegyertelmubb tunetei.. gondoltam ra, hogy az is kozrejatszhat, hogy a napokban nagyon eros hasmenesem volt, es az keszitette ki azt a teruletet, mert egy ido utan mar nagyon fajt is uriteskor. de nem vagyok benne biztos... ://

2017. aug. 17. 12:26
 1/3 anonim válasza:

A hasmenéstől viszkethet a végbélnyílásod, legalábbis nekem szokott. Wczés után nézd meg a székletedet, hogy látsz-e benne valami mozgó dolgot😀

Ha nem, akkor valószínűleg nincs probléma. (De lehetőleg még pár alkalommal nézd meg, mert ha kevés van, akkor nehéz észrevenni)

Ha igen, akkor irány a doki és felír egy gyógyszert, ami kihajtja a férgeket. Ilyenkor mindenképpen szólj a családtagjaidnak, mert könnyen lehet, hogy ők is elkapták.

Ja és még annyi, hogy a bélférgek hajnalban a legaktívabbak, ilyenkor petéznek, ezér ekkor viszket a legjobban a végbél.

2017. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aranyer is lehet, ami a hasmenestol is kijohet. Abbol is van kulso, belso. Olvass utana.
2017. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azóta már biztos tudod, hogy nem vagy az. Én pár hónapja kaptam el a macskatól aki feszt az arcom nyalogatta mindig.

Semmi tünete nem volt, egyszerűen tudtam, hogy ha valaki, akkor én elkapom az ilyeneket. Nem viszketett, nem puffadtam nem ment a hasam, nem ürültek a széklettel. Kb 2hét múlva elkezdtek ficeregni. Kaptam vermoxot, és kész elmúlt. Persze hisztiroham az ment egy hónapig! 😃

2018. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!