Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Törött porckorongok (9 db)...

Törött porckorongok (9 db) MRI vizsgálat szerint, meddig nem fogom tudni ellátni az alaptevékenységeimet?

Figyelt kérdés
65 éves asszony vagyok. Május elején becsípődött egy ágyéktáji idegem. Ezek után majdnem, hogy kibírhatatlan a fájdalom, a közérzetem rohamosan romlik, és volt + 1-2 fenékre eséses balesetem takarításkor. Mindenféle szakorvosnál, sőt kórházban is voltam, maga a pokol, semmit nem gyógyítottak, igaz hálapénzt sem tudtam fizetni! Azóta itthon vagyok, éjjel-nappal fekszem, és egy vagyonba kerül az ellátásom. Csak a WC-ig tudok menni, az is megöl! Köhögéskor, tüsszentéskor a legnagyobb fájdalmat érzek, a fájdalom utazik a hátam mentén, hol nem kapok levegőt, néha meg ordítok a fájdalomtól. Voltam az egészségközpontban, van egy rakás jelentés, de javaslat, vagy gyógyítás egy szál sem! Teljesen elveszítettem az életem, és sorsom felett a kontrollomat, foglalkoztat a halál kérdése, és még csoda, h nem vagyok depis. Tud valaki v.mit javasolni, mert ez így abszolút nem én vagyok!

#fájdalom #törött csigolyák #gyógymód?
2017. aug. 18. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálja ki azt a terméket, amit én is iszok már több, mint 4 éve... sok mindenre jó, de nekem 2 gerincsérvem van és amióta fogyasztom, azóta egyáltalán nem fáj a derekam.. Energiát is ad, fájdalmat is csillapít, gyulladást is csökkent!
2017. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!