Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rettegek az anyajegyem miatt?

Rettegek az anyajegyem miatt?

Figyelt kérdés

Véletlenül megkarcoltam egy anyajegyet. Mèg aznap elmentem bőrgyógyászhoz, aki azt mondta, nem làt rosszindulatú elvàltozást, de ajànlja, hogy tàvolítsuk el, mivel az arcomon van, jobban kitève a napsugàrzàsnak, sérüléseknek, mintha màshol lenne.

3 napra rà el is lett tàvolítva egy màsik orvos àltal. Ő is azt mondta, hogy sérült anyajegy, csúnyàn megkapartam, de nincsenek melanómàra utaló jelek. Ő ajànlja levetetni, mivel egy sérült anyajegy hamarabb elvàltozhat, mint egy egészséges. Így le is vették.

A doktornő azt mondta, ne féljek, ezzel màr nem lesz baj, hisz megelőzési céllal veszik le. Elküldik azért mèg laborba, mivel kötelező, illetve ugye ott vannak a fèl éves/éves kontrollok, amikre jàrni kell (van több anyajegyem is).

Mégis napok óta nem alszok, mert mi van, ha mindkét orvos tévedett, mi van, ha elmegyek kontrollra, és ott jönnek rá, mi van, ha a kontroll is téved, mi van, ha csak akkor derül ki, hogy baj van, mikor màr halàlos, vagy ne adj' isten, kemora kell menni...

10 nap múlva kapom meg az eredményeket, addig szerintem màr a stresszbe fogok belebetegedni.


2017. aug. 18. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
10 nap múlva a szövettani eredményből kiderül. Felesleges addig idegeskedni, ha az orvosok szerint is időben le lett véve...
2017. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne ihedj meg, mert nekem is levettek egyet, azt mondták biztosan nem lesz gond, aztán azzal jött vissza, hogy melanoma! Kivágták a környezetét is, nyirokcsomókat is és kész.. ennyi volt.. Nem kell félni tőle, pláne, hogy már levették!!!
2017. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!