Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt valakinek hasonló gasztro...

Volt valakinek hasonló gasztroentorológiai problémája?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségeteket kérném.

2 éve kezdődött az egészségügyi problémám és azóta sem igazán javulok.

Erős alhasi görcsökkel, hasmenéssel és gyakori vizeléssel kezdődtek a dolgok. Közel egy időben.

Prosztata gyulladás találtak kaptam rá gyógyszert amitől időlegesen jobb lett ami a vizelést illeti. De a gyomromat szétcseszte a nonsteroid gyógyszer.

A hasmenés miatt: Abbahagytam a tej az erős fűszer és az alkohol fogyasztást is. Ettől laza lett a széklet es az alhasi görcsök megritkultak el elmúltak. Azóta ha sportolok felforrósodik a testem az alhasam megint görcsöl. Akkor hasmenés után elmulik. Néha este is felébredek rá ugy görcsöl alig birok elmenni a mosdoba. 2 év után sztm a sok hasmenéstől és laza széklettől most ott tartok hogy folyamatosan szomjas vagyok és folyamatosan vizelni járok. Folyamatos fáradság van rajtam.

Voltam gasztron azt mondták nem alakul ki 30 évesen csak úgy a tejérzékenység és hát mivel abbahagytam régóta nem is valoszinű. De ha eszek pl sajtot kezdődik a görcs a hasmenés.

Voltam alhasi ultrahangon pajzsmirigy vizsgálaton és sok mindenen de minden oké. A gasztros magándoki azt mondta csak felborult az emésztésem (tükrözést nem találta szükségesnek) de hiába szedek egy vagon normaflort meg minden sz@rt nem segit semmi.

Most azon gondolkodom elmegyek valami nyugtatót kérni ami ellazít. Ezt azért írom mert nagyon nagy stressz hatás alatt voltam közel 10 évig. Lehet attól van minden. Egy ideig tachiardiás tüneteim is voltak de a szivemet is álvilágították és minden normális. Ezt is a stresznek tudom be. A másik lehetőség sztm a gyomrommal van baj illetve hogy nem emésztek rendesen. A gyomromra sokáig szedtem a renniet mert mindig mart és evés után mintha tégla lett volna benne. Ez most nincs.

Bocs h sokat irtam teljes képet akartam vázolni. Valakinek ötlet?



#hasmenés #görcs #gasztro #alhas #gasztroentorológia #gomor
2017. aug. 19. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy másik gasztrós dokit.
2017. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még annyit hogy a nap nagy részében feszülés érzek a gyomromtól az alhasamig tartó területen. És persze nyomásérzékenységet.

Aki elolvasta és tud valami használható tanácsod adni köszönöm.

2017. aug. 19. 12:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ.
2017. aug. 19. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló problémák de én csináltattak CT-ket, volt MRI, gyomor, vastagbéltükrözés, kapszula endoszkópia, millió fajta vér vizsgálat és sok más egyéb, a vége az lett hogy fogalmuk sincs mi a bajom.

Én pedig nagyon javasolnék egy vastagbéltükrözést.

2017. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pszichés alapon van problémád.
2017. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!