Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér mikor múlik el?

Aranyér mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Most a héten csütörtökön kezdtem el érezni, hogy valami nincs rendben, pénteken már nagyon fájt és megjelent a kemény dudor a nyílásom közelében, tegnap(szombat) óta már faktu krémmel kenem, de nagyon fáj és szúr, vérezni nem szokott, de már a szellentés is fájdalmas.A neten annyifélét írnak, hogy a dolgok ütik egymást, napi 1x szoktam jó forró vizben ázni és az ujjammal visszanyomkodni, nemigazán tudok mitcsinálni, egésznap fekszem, mikor lesz már végre végeeee?????Ez a krém jó?Detrqlex van itthon azt nemtudom, mellene-e szednem?Kérlek segítsetek...
2017. aug. 20. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Sebész/Protkológia.


Kapsz egy kis lidocaint és "kiműtik" ott helybe.

2017. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
A kiszedés után géz-t kell ráraknod egy pár napig. És kamillás ülőfürdő. De a kamillás ülőfürdőt most is csinálhatod. De mindenképpen el kell menned orvoshoz, nem fog elmúlni. Ezt a kis vérrögöt gyorsan eltávolítják és érezni sem fogod. Utána sem fog fájni. A seb meg gyorsan begyógyul. (Nekem is volt már, csak én magánba mentem el. :) )
2017. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos nem fog elmúlni?
2017. aug. 20. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Ha el is múlik visszajön. Azt el kell onnan távolítani, ha kint van a végbélnyílásnál. Ez tényleg nem fáj. És körülbelül egy perc az egész. Max a szurit érzed egy kicsit de nem rosszabb, mint egy fogászati érzéstelenítés. Oldalt fekszel az asztalon aztán kicsípi onnan, majd rak rá gézt. És túl leszel rajta. Ez a dolog igazából csak növekedhet, mint csökkenhet.


Volt régen, hogy volt ilyen duzzanatom ott. Aztán 1-2 hét alatt elmúlt. Kisebb volt. Aztán lett megint évekkel később az nem múlt el és fájt. Akkor elmentem kiszedték. Utána később volt egy nagyon picike azzal elmentem. Azt mondta ezzel nem kell foglalkozni, mert az ilyen picike felfog szívódni.


Tehát, ha nagyon picike akkor elfog múlni. De, ha nagyobb akkor nem árt elmenned.

2017. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!