Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normalis ez az érték? Vagy...

Normalis ez az érték? Vagy tul alacsony? Jelezhet szivbetegseget?

Figyelt kérdés

Panikbeteg vagyok, alacsony altalaban a pulzusom 60-70 kozott van, nyugalmi allapotban, van h 54-56, ez normális? Nem sportolok, de viszont otthon ulos sem vagyok, ha jol vagyok es nincs rajtam a panik, mindig kimozdulok itthonrol setalni stb. Max a paniknal emelkedik 100ig vagy 100 fole ritkan, es az az uj talalmanyom sajnos hogy szivbetegsegem van emiatt, rosszulemiatt nem vagyok, belsoremegesem szokott lenni, de sztem az a panikbetegsegem miatt van, tavaly decemberbe voltam Ekg-n, akkor azt mondtak nincs semmi

Elore is koszonom a valaszokat

22/L


2017. aug. 23. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:

"Sok esetben, például sportolóknál és jó kondícióban lévő fiataloknál a 60/perc alatti szívfrekvencia nem jelent kóros értéket"

[link]

Ha EKG-d jó volt, a szíved jól van. Elektrolitokat, hormont nézethetsz, ha eddig nem tetted. De elég normálisnak tűnik, ha általában 60-70. Ne aggódj.

2017. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!