Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez limfóma lehet?

Ez limfóma lehet?

Figyelt kérdés
2 hónapja felfigyeltem a nyakamon lévő apróbb nyirokcsomókra (0,3mm-0,9mm). Lehet, hogy előtte is ott voltak, nemtudom, véletlen vettem észre őket, szabad szemmel nem láthatóak, nem domborodik ki a bőrön egyik sem. Már annyit nyomkodtam, piszkáltam őket, hogy már fájnak, érzékennyé váltak. A napom kb abból áll hogy baszkurálom őket. Nincs se lázam, se éjszakai izzadás, nem vagyok beteg,étvágyam kiváló, nem fogytam. Olyan stresszelek emiatt. 18 éves fiú vagyok. Hozzátenném, hogy elég vékony alkatú ember vagyok, és még az egyik doki mondta, hogy emiatt érzem a felületi csomókat

2017. aug. 26. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Egyébként 0,3 mm nagyságú nyirokcsomó emberben nincs. A legkisebb is legalább tízszer akkora, 3-4 mm. A 0,3 mm az kb. akkora, mint egy pont egy golyóstollal.
2017. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!