Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megy a hasam 3 napja. Mit...

Megy a hasam 3 napja. Mit csináljak? Nem hat semmi.17/l

Figyelt kérdés
Tehát ha valami rosszat ettem akkor is el kellett volna múlnia. Amint eszek pár perc múlva rohanok de kb mintha vizet khm értitek... boccs tudom undorító de komolyan nem tudom mit kezdjek magammal. A no-spa nem hat ugyan úgy fáj, majd meghalok úgy görcsöl a belem és a hasfogó mellett szaladgálok.. már rendesen kimerültem. Mit csináljak? Mi lehet ez? Valaki mondjon valami gyorsat és hatásosat.
2017. aug. 28. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor az valami vírus. Valamikor csak átmegy rajtad. Egyél banánt. Ha minden igaz, akkor az abban lévő erre nézve hasznosak.
2017. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szalmonella esetleg? Nekem tíz napig ment tőle a hasam, hasonlóan mint a tiéd. Viszont hasfogót nehogy vegyél be többet, ha nem fogja meg, akkor vírus, ki kell pucolódnod, addig nem lesz jobb.
2017. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz. Ha valami olyan, ami magától is elmúlna, akkor már elmúlt volna, vagy legalább javult volna már.

Szóval irány az orvos, nehogy valami szövődménye legyen.

Diétázz, pirítós, főtt krumpli, keksz. Igyál sok vizet, teát.

Én ilyenkor nem veszek be hasfogót, mert ugyanúgy hasmenésem van, csak még fáj is a hasam, mert gondolom küzd, hogy ki akar jönni a cucc, de a hasfogó megnehezíti.

2017. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és hány nap alatt lehet kiszáradni a hasmenéstől?
2017. aug. 28. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű calicivírus lehet, ha lázad nincs. Hűtött, nem szénsavas vizet igyál kortyonként. Esetleg csipet sót tehetsz bele a Na pótlására. Hasfogó ilyenkor rosszabbat tesz, mert nem hagyja a vírust kiürülni. 4-5 nap alatt rendeződni kellene a helyzetnek.
2017. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik el, akkor orvos, mert lehet sokminden.

Diétázz mindenképp: fekete tea, de üresen, meg persze sok víz. Sós, főtt krumpli, alma. Ha javul, akkor már lehet pirítós és keksz is.

Ha csak hasmenés van és figyelsz, hogy igyál eleget, akkor nem fogsz kiszáradni.

2017. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!