Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Mért van az, hogy...

Mit tegyek? Mért van az, hogy este nem tudok elaludni, már 7 napja semmi. Pedig bevettem egy 10 mg altatót, semmi azt kovetoen 3mg frontint és így sem.

Figyelt kérdés
Nem hatnak a gyógyszerek, annyit tudok, hogy régebben megallaitottak az orvosok hogy nagyon erős a szervezetem,pl amikor vese kovem volt és begorcsolt annyi fájdalomcsillapítót kaptam hogy azt mondtad az agyuntus nő hogy ennyi adagtol egy ló is kidolt volna. nekem meg semmi, még szedulni sem szedultem tőle. segítenétek hogy hová forduljak ilyen problémával. azon kívül hogy semmitol sem tudok elaludni semmi más bajom nincs.
2016. jan. 24. 09:11
1 2
 1/14 tiborciusz válasza:
Hát basszus elmész az orvoshoz...
2016. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Menj a háziorvosodhoz. Ő fog adni beutalót szakorvoshoz. Mindegyik orvosnak beszélj róla, hogy korábban már kaptál vesegörcsre fájdalomcsillapítót, de semmi hatása nem volt és vettél be altatót, de az sem segített.

Első a kivizsgálás, aztán a választandó gyógymód.

Érdemes lenne pl. az autogén tréninget megtanulni.

2016. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Próbáld meg fizikailag jobban lefárasztani magad, sportolj.
2016. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Budán vagy egy alváscentrum. Ott a különböző alvászavarokat erre képzett orvosok/szakdolgozók profi eszközökkel feltérképezik, kezelik TB-re. Az inszomnia és más alvászavar sem játék.

Felesleges kísérletezni, még a végén rászoksz valamire.

Amúgy nem szoktál túl sok dolgon pörögni, még alvás előtt is? Mert az is okozhat ilyet. De inkább nézesd meg szerintem.

2016. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
semmi lelki eredetű bajom nincs. normális kiegyensúlyozott harmonikus családi életem van két gyönyörű nagyon jó gyerekemmel.nem értem mitől van ez. attól félek hogy atmegy depresszióba, mert nagyon rossz hogy egyáltalán nem tudok aludni.
2016. jan. 24. 11:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Emiatt is fontos lenne elmenned kivizsgáltatni magad!
2016. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Kedves kérdező!Hasonló dolgon megyek keresztul mint te, nekem novemberben kezdodtek az alvasgondok...a legrosszabb az volt, hogy az altatot eleinte felezgettem, n em mertem szedni, a vegen semmi sem hatott:imovane, gerodorm, dormicum, zolpidem...teltek a hetek es egyre kevesebbet aludtam, mig total lenullazodtam. endokrinologus semmit nem talalt.Neurologus is csak frontint es altatot irt, es nem hasznalt!!!Vegul pszichiaterhez fordultam kinomban, noha nem erzem magam depressziosnak. Az altatokat antidepire es frontinra csereltek, nagy adag melatoninnal megtamogatva, igy evickelek, mar jobb!Ne varj ennyit, mert a vegen szorongani fogsz az egesz nemalvastol, es ez a folyamat egyre jobban generalja magat.
2016. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
értem, de már a nyolcadik napja nem alszom 1 percet sem.akkor azelso lépés a neurológiai? pszichiátria nem akarok menni mert az nem értené meg, azt mondaná vmi baj lehet, pedig nincs nem akarok antidepresszáns gyógyszert szedni mert nálam az ellenkezőkét hozza ki belőlem. nem vagyok dilis se depressziós, és lelki betegségem
2016. jan. 25. 08:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvosodhoz. Pontosan így mondd el neki a panaszodat, aggodalmaidat, ahogyan azt itt leírtad.

SOS, hogy még ma elmenj. Az ilyen mértékű nem alvás súlyos állapotokat is eredményezhet.

2016. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
előző válaszolnak. pl mire gondoltál? Milyen betegségre.
2016. jan. 25. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!