Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyenek ezek az értékek?...

Milyenek ezek az értékek? (Cukor terheléses vizsgálat)

Figyelt kérdés

Glükóz éhgyomri:5,8 mmol/l

(normál érték:3,3-5,6)

120':6,2mmol/l

(normál érték:4,0-7,7)

Vizelet:1,0mmol/liter

(normál érték:0,1-0,8)

(A családban van több cukorbeteg is)

Kell aggódnom?

Ez esetleg inzulinrezisztencia?

16/L



2017. aug. 31. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd a doki megmondja, addig ne aggódj. Azután se. Mindenesetre cukrot már most se egyél, akár van baj, akár nincs. Senkinek se tesz jót.
2017. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. aug. 31. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Van rá esély , de a doki meg mondja . Nekem a terheléses vizsgálaton ennél zúzósabbak voltak az eredményeim és mimt ki derül 1-es tìpusú cukorbetegség . Semmin se kell aggodni a doki majd el mondja hogy mi van és hogy lehet/kell-e valamilyen kezelés vagy bármi . Amúgy a cukorbetegéstől se áll meg a világ én ugyan úgy sportolok mint elötte annyi , hogy nem mindegy mikor és mennyit eszek , meg az inzulint mikor adom be azt annyi oda kell figyelni jobban a dolgokra , ha amit kell be tartasz diéta vagy bármi akkor semmi gond nem lehet vele , de majd a doki el mondja , hogx ezek az értékek a te esetedben mit jelentenek . :)
2017. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Azt esetleg megkérdezhetem, hogy Neked mennyi volt az értéked?

2017. szept. 1. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!