Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a lábam és a doki szerint...

Fáj a lábam és a doki szerint közel állok a porckopáshoz Szerintetek mitől fájhat?

Figyelt kérdés
Szerintetek mitől fájhat? Mert nem a térdem fáj hanem a térdem alatt az egész csont úgy érzem és min két lábamon ahogy megyek fáj Ha ki akarom nyújtani a lábfejem az sem megy. Volt mát hasonló helyzetben valaki, esetleg tudnátok rá gyógymodot javasolni mert csak 15-re kaptam idő pontot ortopédiára

2017. szept. 1. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ömm pont ezt mondta az orvos nem? Porckopás. Gyógymód ha jól tudom nincs rá, és nem visszafordítható.
2017. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Könnyen lehet porckopás.Nekem a glükozamin- és kondroitinszulfátot, MSM-et tartalmazó aloe vera ital bevált és mellé az izületeket olajozó hyaluronsav, gyömbér és kurkuma kombinációja.Most egy teljesen új, tojáshély membránt( hyíluronsav, kondroitin-és glükozaminszulfát valamint kollagén) és kurkumát tartalmazó bogyót szedek és nagyon bevált. Sok jó tapasztalat van vele. Jobbulást!
2017. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 feco8888 ***** válasza:

Ha itt vlagy napi 2gramm kalcium/ 10000

NE D-vitamin plusz K-vitamin naoonta

2018. jan. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!