Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szedte valaki a Bromocriptin...

Szedte valaki a Bromocriptin nevü gyogyszert? Én holnap akarom elkezdeni, a doki azt mondta lehetnek mellékhatásai.

Figyelt kérdés
Félek töle, elég rossz véleményeket olvastam eddig róla a neten, meg pánikbeteg is vagyok, igy lehet jobban ráparáznék a mellékhatásokra. Valoban ennyire szörnyü? Okozott valakinek mellékhatásokat?

#Bromocriptin #bromocriptin mellékhatás
2017. ápr. 18. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedek most is, 13 hónapja. Az elsőt, egy tablettát mikor bevettem hányingerem volt és szédültem. Kb egy 5 nap volt mire megszokta a szervezetem. Aztán volt egy kis szünet, de újra szednem kellett. Akkor már úgy kezdtem el hogy fél tabletta este lefekvés előtt,vagy 3-4 napig igy, és nem fogod érezni a mellékhatásokat. Utána lassan emeled az adagot ahogy felírta a doki. Milyen tüneted van, h szedni kell?
2017. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szedem 3 hónapja magas prolaktinra. Közbe kiderült,hogy mikroadenomám is van. Tegnap jött meg a véreredményem, most csökkentenem kell az adagot napi 1 tablettára, mert úgy levitte a prolaktint,hogy alig lehetett mérni. Én napi fél tablettával kezdtem, így szerencsére semmiféle mellékhatásom nem volt.
2017. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!