Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elhúzódó megfázás, torokgyulla...

Elhúzódó megfázás, torokgyulladás okozhat ágyéki nyirokcsomó megnagyobbodást (eddig biztosan nem voltak megnagyobbodva)?

Figyelt kérdés

Elnézést a kérdésért, holnapután megyek orvoshoz, de előtte szeretnélek Titeket is megkérdezni- igen, rettenetesen izgulok, és tudom, az itteni vélemények nem helyettesítik az orvosi szakvéleményt.

Több,mint egy hete köhögök durván, meg vagyok fázva, fáj a torkom és váladékot köhögök fel, természetesen a nyaki nyirokcsomóim is meg vannak nagyobbodva, fáj a jobb karom-vállam, de most az ágyékomon, a szeméremdombom jobb oldalán is észrevettem 2 nagyobb, mozdítható, kissé fájdalmas nyirokcsomót. Okozhatta őket a vírus általi gyulladás, fertőzés, ugye?



2017. szept. 4. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet mononukleózis is.
2017. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egész biztos, hogy a szervezeted kimerült a sok egyszerre jövő komoly betegség miatt. Igyál cickafarkfű teat. Mindenképpen ajánlom, az ilyen szervezet legyengülésére ajánlott odalent. Valószínű hogy egyes gyógyszerknek amiket szedsz azok a jótékony hatások más területen negatív hatásként ütköznek ki. Nem hiába van minden bajra külön gyógyszer, mert amíg a torkod a mebucaintól nem fog fájni mondjuk, a fejed a benne lévő hatóanyagoktól simán megfajdulhat. Szerintem ülj be egy forró kád vízbe, nyugodj meg, igyál teát, és majd az orvos végképp megnyugtat hogy nincs semmi bajod! :)

Jobbulást!

2017. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!