Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipochonder lettem?

Hipochonder lettem?

Figyelt kérdés
Nem tudok megnyugodni amióta elájultam mert leesett a cukrom. Azóta már lassan 1 éve különböző betegségeket képzelek be magamnak és a tünetek is megjelennek. Szorongok minden nap panikolni. Amikor elájultam és magamhoz tértem nagyon erősen vért a szívem a pulzusmérő az egekbe. Légszomjam volt szúrt a mellkason bal oldalon a szívemnek. Ez volt az a pont amikor azt hittem szívinfarktust kaptam. Elrohantam az orvoshoz h nincs e infarktusos persze kutya bajom sem volt vérvételre is elküldött kivizsgaltam teljesen. A verkepem is rendben volt. Ekkor megnyugodtam addig ameddig rá 1 hétre elkezdett a hasam fájni ...ekkor jött dr . Google . Gyomorrák... Akkor folyamatosan 3-4 hónapig a tüneteit észleltem magamon. Emésztés én is tönkrement azóta már rendben van. Utánna jött a fejfájás szintén dr.google..agydaganat, agyvérzés. Ezt a 3 betegséget nem tudom kiverni a fejemből félek hogy egyszer valamelyik elér és még fogok halni. Minden egyes napom ilyen ez jár a fejemben. Stresszel egész nap ideges vagy diszkomfort érzésem van a hasam felső részén. Néha elkezd a szívem verni ideges leszek. Etvagyam is alig van. De van olyan nap amikor egész nap szinte semmi nem szorongok mert elfoglalnak a barátok. Van munkám hónapja társaság de ez sem tudja kiverni a fejemből ezeket a dolgokat. Hiába beszélek róla nekik. Persze h hülyének néznek. Teljesen megváltozott az életem mindennapos stressz szorongás. Nem akarom az életemet így végig élni borzalmas. Segítsetek ha valaki volt már így mi a megoldás erre? Legalább ne gondolnak rá . De nem megy akarat csinálom mindig a szemem előtt lebegnek ezek.. előre is köszönöm a segítséget. 21 éves fiú vagyok. Dohányzom egyfolytában ezmiatt. Szép napot.

2017. szept. 8. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A legjobb gyógyír ha nem olvasol semmilyen orvosi rovatot, mert a legkisebb tünetnél is kihozza a rákot is. Dohányzást inkább csökkentsd, mert az is okozhat tüneteket ha sokat cigizel, helyette menj el sétálni, vagy sportolj valamit, az megnyugtat.

Ha már ennyire stresszelsz, akkor nem ártana pszichológust felkeresned, mert valószínű a stressz okozza az összes tüneted.

2017. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy beiratkozhatnál egy jóga, vagy tai chi tanfolyamra.
2017. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Meg is fogom próbálni. Csak nem olyan könnyű nem ezekre a dolgokra gondolnom. Pszichiáter hezba házi orvos eltudok juttatni? Vagy azt nekem kell keresnem?
2017. szept. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!