Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valami megfázásos járvány...

Van valami megfázásos járvány most?

Figyelt kérdés
Soha nem szoktam beteg lenni,most meg elkapott valami nyavaja,fáj a fejem,torkom,hőemelkedés,taknyosság.Más is van így most?
2017. szept. 8. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van. Úgy hívják: szeptember.


Ilyenkor ősszel könnyen megfázik az ember, mert nem számol vele, hogy reggelente 7-10 fok van, és sokan még elég nyáriasan öltöznek. Persze ovi-suli, minden elkezdődött, a levegőben több baci lehet, többen jönnek-mennek az utcán is.

2017. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
100%
megfázásos járvány az.
2017. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meghűlés . Kint már hűvösebb van mint bent a házakban üzletekben , erre rátesz a túl vagy alul öltözöttség . De ha rengeteg természetes dolgok fogyasztunk és leállunk a modern és megszokott táplálékkal élvezeti szerekkel vegyszerek használatával akkor is hasonló tisztuló és elvonási tünetek jelentkeznek .
2017. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nem alul öltözöttség,mert a gyerekeimtől kaphattam el,ők voltak már 3-4 napja betegek.Azért gondoltam valami járványfélére.
2017. szept. 8. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a gyerektől kaptam el, tegnap óta olyan náthás vagyok, mint még soha, már "rézorrom" lett. :-)
2017. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Híradóban is beszéltek róla, hogy megduplázódott a beteg gyerekek száma, nátha, hörghurut, hányás és hasmenés, sok a beteg. Gyerektől könnyen elkapják a felnőttek is.
2017. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos van valami. Az osztályban 1-2 ember volt beteg a hét elején, mára már mindenki fújta az orrát, nekem tegnap este kezdett fájni a torkom...
2017. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!