Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kihúzták a fogam de még...

Kihúzták a fogam de még mindig hullik a hajam?

Figyelt kérdés

3 hete kihúzták a gócos fogamat ami miatt erősen hullott és továbbra is hullik a hajam. Ez normális? Mennyi időnek kell eltelnie hogy kitisztuljon a véremből ez a góc ami már 2 éve hogy ott volt a fogam alatt és megálljon a hullás?


Elkezdtem szedni szépségkapszulát is,hajszesz stb. hogy ezzel is gyorsítsam a folyamatot de még semmi...


2017. szept. 9. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A 2 év elég sok idő, ne várj azonnal változást.
2017. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 2 hónap után vettrm észre változást.

De nem vagyok benne biztos, hogy annyi idő telt el, nem figyeltem görcsösen rá. Csak azt tudom, hogy 2 hónappal a húzás után tűnt fel, hogy fele annyi hajam távozott mosás közben.


Más tüneted amúgy nincs? Lehet a fő ok nem is a fogad volt, lehet az "csak hab volt a tortán".

2017. szept. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

előtte problémás volt a bőröm is de azon már látom a javulást csak nekem a haj az ami nagyon durván hullik azóta... szóval 99% hogy ez okozza/okozta és már várom hogy csökkenjen végre


Megnyugtat hogy látom valakinek csak hónapokkal később javult a dolog. Akkor még 3 héttel később nem kell pánikba esnem

2017. szept. 9. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!