Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek is véres volt a vizelet...

Nektek is véres volt a vizeletetek miután kihúzták a katétert?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászati műtét miatt tegnap a műtét napján tették fel nagy nehezen, ketten is. A többieknek simán felrakták. Nekem szivárgott, a műtőben kicserélték állítólag de még az is szivárgott. Szóltam a nővéreknek de már nem tudtam mit kezdeni vele. Csak kicsit ment mellé amúgy de tiszta pisi voltam reggelre. Aztán reggel kihúzták, rohannom kellett a WC-re mert tarthatatlan volt. Erős volt az inger de még nem volt véres. Majd délután körül véres lett, erős ingerrel csak nagyon kevés távozik. Most vizitkor elmondtam az orvosnak. Azt mondta pisiljek pohárba, tiszta vér volt az egész. Felírt valami zinnatot egyet bevettem már és ide rakták a reggeli adagot is. Előtte még sosem volt katéterem. Nektek is volt hasonló ha igen mennyi idő alatt múlt el? Azt mondták igyak sok vizet azt most elkezdtem de előtte is ittam de minden korty után a WC-n kötöttem ki. Hát eléggé idegesítő. Most már csak ketten vagyunk a szobában. Nem tudom megkérdezni mert neki holnap lesz a műtétje és mire végez már otthon leszek.

2017. máj. 31. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen.

Lehet, hogy valami fertőzés, azért is kell rá gyógyszer.

2017. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a fertőzésből kikezelnek, akkor utána kártérítési igényt kell bejelenteni (ügyvéddel). Ilyen csak gyenge minőségű katéterrel, nem kellően szakképzett személyzet mellett fordulhat elő (sérülés következett be és nagy a befertőződés esélye). Akár milliós kártérítésre is számíthatsz.
2017. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

milyen kártérítés!

ne idegelj már!

2017. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hármasnak igaza van, ez Magyarországon meglehetősen reménytelen. Akármilyen hibát követnek el az egészségügyben, az egész szakma összezár mögöttük, 20-ból 20 szakértő meg fogja erősíteni, hogy mindent jól csináltak.

A véres vizelet viszont tényleg egyáltalán nem normális katéterezésnél.

2017. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt rózsaszínes vizeletem utána, kis vérdarabkákkal, tehát nem volt olyan durva, mint neked. Utána helyre jöttem gyógyszer nélkül.
2017. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után jött helyre?
2017. jún. 1. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem sokkal utána, kb. 1 nap. De nekem nem volt annyira durván véres.
2017. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Tegnap reggel vették ki de még mindig véres.
2017. jún. 1. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!