Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasgörcseim vannak. Mi lehet...

Hasgörcseim vannak. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma reggel elkezdett görcsölni/fájni a hasam. Aztan egészen felerősödött és volt amikor már a földön kuporogtam és nem tudtam hogy forduljak vagy mit szorongassak hogy jobb legyen. Hányingerem is volt. Odáig el is jutottam hogy hajoltam a tál fölé, de mivel semmi sincs a gyomromban csak öklendeztem. Most már délután négy óra van. Dél körül beszedtem egy No-Spa-t és vettem egy melegvízes fürdőt is. Azota sem ettem mert ha be kell mennünk a kórházba és vakbél akkor nem szabad enni. Mostmár nincsenek erős görcseim. Inkább csak néha rám jön, de akkor sem erős. Kicsit oldalrafordulok olyankor, figyelek a légzésemre és megvárom amíg elmúlik. A menszeszem már megvolt tehát az nem lehet. Anya a vakbélre gondolt. Volt hőemelkedésem és most is az van. A közérzetem teljesen normális. Ahogy olvasgattam pár választ a témában nem gondolom, hogy vakbél lehet, mert nem lesz rosszabb. Itt várunj most Anyuval hogy hátha lesz valami,de nem nagyon változik semmi. Ágyban fekszek egész nap. Gyenge vagyok, de ez szerintem arra fogható hogy nem ettem. Sétalni simán tudok. Mostmár egyáltalán nincs hányingerem. Esetleg van valakinek ötlete, hogy mi lehet a bajom, vagy, hogy mit kellene tennünk?

Elöre is köszönöm.

14/L



2017. szept. 10. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:

De miért kell egyből rosszra gondolni?

Ez simán lehet egy gyomorrontás, vagy vírusos fertőzés. Vagy ha pont székrekedésed van, akkor abban az esetben is elő szokott fordulni a nagyon erős hasgörcs, hányinger, aztán pedig kijön, aminek ki kell jönnie.

Enni ehetsz, de ha nem esik jól, akkor hideg kólát (nem vicc, az nem csinál hányingert), vagy hideg szénsavas innivalót, tehát igyál, de könnyű ennivalót, háztartási kekszet, ropit is nyugodtan ehetsz.

2017. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!