Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol lehet véres a székletem?

Mitol lehet véres a székletem?

Figyelt kérdés

Nagyjabol 1 honappal ezelott felfaztam, antibiotikumot szedtem ra es rendbejottem, de a biztonsag kedveert a haziorvos beutalt hasi es kismedencei ultrahangra. A vizsgalat osszes pontja negativ lett, minden rendben van "ott bent". De szinten kb a felfazasom ota (vagy kicsivel utana) fennáll az a tunet h egy nap tobbszor is ugy erzem h nagy dolgom van, viszont tobbsegben csak erolkodok es ilyenkor ilyen nyalkas dolog jon csak, plusz neha egy pici ver (nem olyan durva mennyisegben, kb mint amennyi menzesz legutolso napjan, vagy lehet meg azzal is sokat mondok. Plusz, nem voros nem sotet inkabb gyenge piros.) eppen emiatt a halvany szin miatt remelem h csak valami szovet vagy nem tudom mi picit megserult a sok erolkodes soran. Mert egyebkent ha rendesen székelek akkor nem fordul ez elo. Sokat olvastam a veres szekletrol es a betegsegekrol, de egyiknek a tunetei sem igazak ram... Plusz, a vizsgalat se mutatotr ki semmit. Tudom h orvoshoz kene fordulnom, az lenne a legjobb de felek es mostnaba annyi bajom volt h nem akarom ezzel terhelni a szuleimet meg h aggodjanak. Tudom h ti nem vagytok orvosok, de mas tunetem tenyleg nincs, nemtudom mitol mulhatna el, probalok nem erolkodni de olyankor meg telitettseg erzesem van.

18/l koszonom annak aki elolvassa es tud vmi tanacsot, vagy megnyugtatast adni! :)



2017. szept. 13. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez valami vastagbél problémára, esetleg fekélyesedő hurutra utal. Óvatos diétát kellene tartani és kisebb adagokra elosztva naponta 2 dl tölgyfakéreg teát kellene inni, ami csersav tartalmánál fogva nyugtatja a bélfalat és kordában tartja a bélbaktériumokat.
2017. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor aggodnom kene? Ez eleg komolymak hangzik amit irtal de orvost nem emlitettel, ezert kerdezel
2017. szept. 13. 20:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Kerdezem*
2017. szept. 13. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Antibiotikumtol is lehet,nekem attól volt ilyen.
2017. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt a bajom és van is.

Antibiotikum kinyírta a bélflórám ezáltal tejre is allergiás lettem.

Tejet hagyd el egy időre és ha lehet fehér liszt helyett teljes kiörlésűt egyél.

Mellette Lactiv plus és grapefruit cseppek immunerősítésre.

2017. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen menj el a házidokidhoz, és mond el neki mi a problémád. Vér és nyák a székletben nem normális, és nem az erőlködéstől van.
2017. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Antibiotikumrol tudom h kimyirhatja a belflorat de 1 honap mulva is erzodne a hatasa vajon?:S
2017. szept. 14. 05:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos igen 1 hónap múlva is érződhet.

Én februárban kezdtem el tüneteket produkálni és csak most jöttem rá, hogy a bölcsességfogamra szteroidmentes gyulladásgátlót szedtem, aztán hólyaghurutot kaptam és akkor is szedtem gyulladáscsökkentőt.

Lassan mindentől ment a hasam, nem tudtam már enni sem.

Mostanra normalizálódott a helyzet nagyjából.

2017. szept. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!