Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néha úgy rámjön a verejtékezés...

Néha úgy rámjön a verejtékezés, pedig nincs is meleg. Hirtelen melegem lesz. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Volt amikor arra ébredtem 20 fokba, hogy megsülök a takaróm alatt. Most a suliba is ki volt nyitva az ablak, rövid ujjasban voltam és szintén rámjött ez a fura érzés. Meg most is ez van. Egy pár hete kezdődött. Olyan mint amikor kiráz a hideg, csak most nem a hideg, hanem a meleg. És még az arcom is kipirosodik tőle. De lázam nem hinném, hogy van. Mi ez?? Olvastam, hogy a szivinfarkrus jele is lehet. Mert fáj a kulcscsontom feletti rész is, és ez így együtt mit jelenthet??? Amúgy 14/l vagyok.

2017. szept. 15. 21:05
 1/1 anonim válasza:
Nyugi 14 evesen nem lesz infarktusod, ahhoz nagyon komoly egyuttallasa szukseges a csillagoknak. Viszont lehet a szivedet azert nem art megnezetni egy kardiologussal, onmagaban a szapora szivveres is okoz hideg veriteket es ha olyan merteku akkor kapsz egy beta blokkolot. De ez is csak kirivo eset lenne 14 evesen. Azert nezesd meg :)
2017. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!