Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mononukleòzis miatti...

Mononukleòzis miatti kiütések ellen valami tipp? Mikor múlnak el?

Figyelt kérdés

Már 3 hete szenvedek ebben a betegségben. A kiütések lassan egy hete elborítanak testszerte mindenhol. Sok helyen hegesen,sebesen gyògyul és van ahol égési sérülés is lett. A kiütések összefüggő égő vörös foltokká alakultak és sehogy nem akar halványodni.

Nem marad maradandó nyoma a foltoknak ugye??


2017. szept. 20. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak addig voltak kiütések, amíg tévesen antibiotikummal kezeltek, ugye nem szedsz antibiotikumot?
2017. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 napig kaptam, amíg rá nem jött a doki hogy nem használt a penicilin. Akkor durrant be a mandulám és a sürgősségi vérkép kimutatta a vírust. Kaptam rocephin injekciòt felülfertőzés ellen,de a 2. után pöttyösödtem ki, így azt sem kaptam tovább. Csak láz és fájdalomcsillapítòt kaptam. Esténként mikor fellángolnak a foltok akkor lázam is van. A foltok a testem 85-90%án van, iszonyat fájdalmasak a nyelésről nem is beszélve.
2017. szept. 20. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Otthon vagy, vagy korházban? Engem gondolkodás nélkül benfogtak vele, aztán ott nem aggódtam az ilyen kérdéseket a dokiknak meg nővéreknek tettem fel.
2017. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itthon vagyok,mert volt aki vállalni tudta a 24 òrás felügyeletet.Jártam fertőző osztályon is,de közölték velünk,hogy csak infúziót tudnak adni kiszáradás ellen meg katétert mert volt olyan nap hogy nem bírtam felkelni. Ivást nagyon erőltetem,hogy ne kerüljek kiszáradás közelébe.

Jah és azt mondták az osztályon,hogy nincs kapacitás hogy kenegessenek naponta többször.... csak egy sòoldat amit kaphatok, más úgy se segít..pfff magyar egészségügy... :-(

2017. szept. 20. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!