Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteg a terapeutám ezért két...

Beteg a terapeutám ezért két hétig nem tudok menni hozzá! Hogy bírjam ki ezt az időt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egész nap csak sírok mert felhívtam terapomat (aki pszichiáterem is) és elmondta hogy súlyos beteg ezért nem tud fogadni előreláthatólag másfél-két hétig. Na amikor ezt elmondta összeomlottam azóta rajta gondolkodok folyamatosan és magamon hogy hogyan élem ezt túl!!!! Nem hiszem el hogy ilyen balszerencse ér nekem nagyon fontos a terapeutám nagyon szeretnék hozzá menni de most beteg. Mit tegyek? Nagyon rég találkoztam vele közel egy hónapja és alig vártam hogy újra elmenjek hozzá erre ma ahogy elmondta hogy beteg és nem tud fogadni valóságos kijózanító pofonként ért!!!


Szorongás, kényszeresség és még jóoár probléma miatt járok hozzá már két éve és még soha nem volt beteg! Most az és az a legdurvább hogy én meg ebbe fogok belebetegedni!!



2015. aug. 31. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj... Ha havonta jársz, az nem éppen optimális a te állapotodban. Rendes terápiára lenne szükséged, heti rendszerességgel.

A mostani helyzetre meg: fel kéne hívnod a terapod, és elmondani az érzéseid, ugyanis az ő dolga, hogy kezelje a kialakult helyzetet!

2015. szept. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azonnal keress egy másikat!


Egy pszichiáter nem teheti a betegére a saját betegségét, mert a betegnek semmi köze hozzá! Egy beteg ember automatikusan elkezdni védeni és sajnálni az orvost, mert olyan helyzetben van, mint annak idején anyuval, kisgyerekként.


Ez a pszichiáter felelőssége. Elég lett volna annyit mondani, hogy két hétig elfoglaltsága van, nem tud rendelni, légy türelemmel.

2015. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!