Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan győzhetném meg a...

Hogyan győzhetném meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Állandóan fújom az orom,köhögök,fáj a torkom és a hasam is fáj.Hajnalban úgy fáztam mint állat,pedig 2 vastag takaró volt rajtam,lehet hogy felment a lázam,mert lefekvés előtt hőemelkedésem volt(37.8).Levegőt alig kapok,nagyon zavaró.


Iszom a teákat,szedem a gyógyszert de nem sok változás van.Szüleim így is alig mentek bele,hogy elmenjünk orvoshoz(előző héten 2 napra kiírt a doki).Csak leszidtak miatta...Tegnap rokonok látogatóba voltak,és kérdezték,hogy akkor hétfőn maradok itthon ?Megyünk vissza a dokihoz ?

Erre apa:-Dehogy marad itthon!Megy iskolába,nincs semmi baja!


Nincs hát.Szarul vagyok,de senkit sem érdekel.Múltkor is belázasodtam este,anyám meg bejött rárakta a kezét a homlokomra és:

-Biztos csak hőemelkedésed van!


Aha,persze.39-fokos lázam volt és ott fetrengtem egyedül.Utána visszajött megnézni,hogy mi van és csak akkor mérte meg a lázam és hozott gyógyszert(jelzem,ez kb.1 órával később történt meg)


Csoda,ha egy évben 2-szer hiányzom az iskolából,de még az is baj,mert ők is kibírják,bírjam ki én is.

Szóval eléggé rosszul vagyok,de megint senkit sem érdekel.

Ha mondom,hogy fáj a hasam,akkor egyből mondják,hogy nem fogunk visszamenni az orvoshoz,mész szépen iskolába.

Max.akkor maradhatok otthon,ha lázam van,vagy hányok.Hasmenés esetén mehetek iskolába,mert ad gyógyszert és le van tudva az egész.


Tudom hülye ötlet a következő,de jobb nem jut az eszembe. Nem lehetne valahogy elérni,hogy holnap reggelig felmenjen a lázam vagy hogy hányjak egy kicsit ?



2017. szept. 24. 12:34
 1/3 anonim válasza:

Ne akarj hányni! Próbáld meggyőzni a szüleidet, hogy vigyenek orvoshoz! Még nincs gyerekem, de ha lenne akkor én így nem engedném iskolába. Mérd meg a lázad és, ha lázas vagy akkor szólj a szüleidnek! Mondd meg nekik, hogy rosszul vagy! Remélem sikerül meggyőznöd őket.

Jobbulást!

2017. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már hasmenésem is van,de nem érdekli őket.Kaptam egy széntablettát és kész.Szerintem többször fogom mondani,hogy mi van,még ha nincs is,de hátha bejön.Max.összeeszek-iszok valamit, de szerintem még akkor sem visznek orvoshoz.
2017. szept. 24. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Elbeszélgetnék a szüleiddel. Mi az, hogy betegen elküldik az iskolába? Még az osztálytársak is elkaphatják...Nekem is volt már hasonló, de ennyire nem túlozták el a dolgoz a szüleim. Nem fér a fejembe, hogy hogy lehetnek a szüleid ilyen felelőtlenek...Mindenesetre, remélem sikerült meggyőznöd őket, és jobbulást kívánok.
2017. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!