Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan győzhetném meg a...

Hogyan győzhetném meg a szüleimet a vizipipáról?

Figyelt kérdés
Rég óta szeretnék de most végre itt van az alkalom. 13.szülinapomra kértem de nem nagyon örültek neki. Azt mondják dohányt raknék bele de nincs szándékomba (köveket szeretnék). Segítsetek érvelni és kérlek titeket ne írjatok olyat hogy nekem nem való.

2014. dec. 10. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Járj utána. Ne mi babysitteljünk téged. Ha nem tudsz saját érveket felhozni -> Google.

Ha onnan sem megy akkor te még ne vizipipázz.

2014. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
13 évesen komolyan nincs olyan amit jobban szeretnél, ami esetleg hozzájárulna a személyiségfejlődésedhez is, mint egy pipa... a szüleid helyében 2 nagy maflást adnék nem vízipipát, mikor még leírni sem tudod...
2014. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, köszi.

2. nincs más amit jobban szeretnék

2014. dec. 11. 05:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hasonlítsuk a dohányzáshoz. a cigifüstel ellentétben egy félórás szellőztetés totálisan elég pipázás után és nem marad benn semmilyen füst. a füst alapból nem ivódik be a textilekbe és bútorokba, mint a füst, tehát nem sárul a fal és nem lesz szaga hosszútávon sem. akár dohány akár a kavics(shiazo) kerül bele, elég drága mulatság lesz mondjuk. pipázás közben sem kellemetlen a füst, a dohány/kavics ízesítésétől függően jó illatú füst száll. mivel sem a dohány sem a kavics nem ég el a folyamat közben, csak izzik, ezért nem képződik semmilyen égéstermék és a nikotintartalma is elhanyagolható 0.05miligram, a leggyengébb cigi is 0.1 miligrammos. papír sem ég el sehol, ezért kátrányt sem tartalmaz. a letüdőzés is másképp működik ezért a tüdőráknak sincs komoly esélye.
2014. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi nagyon 3.
2014. dec. 11. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
a kátrány nem a papírból jön, ezt csak a hülyegyerekek hiszik... a kátrány maga a füst... a füst lerakódik, barna trutyi lesz belőle, ezt nevezzük kátránynak, és dohánnyal való használat során a dohány egy része igenis megég és kátrányt képez.
2014. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne értsd félre, de szerintem 13 évesen a korai még pipázás. Még ásvánnyal is. A szüleid helyében én nem engedném meg, de ha választani kellene hogy cigi vagy pipa, akkor egyértelműen pipa, mert sokkal nagyobb élményt ad és sokkal kevésbé káros. 15 év alatt én nem fognék bele, de nem kötözködni jöttem. Itt vannak jó, érvek, hátha sikerül meggyőznöd őket:


[link]

2014. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kaptam!!! :):):):):)😄😄😄😄
2014. dec. 29. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok a szüleidnek, gyermekveszélyeztetés tantárgyból.
2014. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!