Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Légszomj és tüdőfájdalom mi...

Légszomj és tüdőfájdalom mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap elött és tegnap kezdődött,elkezdett "égni a tüdőm"vagy olyan mint ha legyengült volna,estére pedig már légszomjam is volt,most is a számon kell nagy levegőket vennem.Mostanába sok taknyot is felköhögök vagy köpök ezek a tünetek mire utalnak?17 éves vagyok és dohányzom ezek után a tünetek után inkább abba is hagyom...Korházba nem tudok sajnos menni mert próbaidőn vagyok egy munkahelyen és nem akarom elveszíteni,még csak 1 hetet húztam le.Ha meg befognak korházba vagy kiveszek egy szabadnapot én szerintem repülök :/ mit tegyek?

2017. szept. 24. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet megfáztál és hörghurut, persze sok minden más is. Menj el holnap a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet, és felír majd valami gyógyszert, vagy elküld röntgenre. Ha nem súlyos a dolog, akkor nem muszáj betegállományba menni.
2017. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdésnek: háziorvosnál van este is rendelés a hét valamely napján.Lehet, hogy egy erős megfázást szedtél össze és a tüdőből most szakadozik fel a "slemm". Ha a felköhögés nem szűnik meg két-három napon belül akkor irány a h.orvos. Tüdőröntgen aktuális lehet. A dohányzás ma csak a tüdőrákot akarók kiváltsága. Kerüld a Nemzeti Dohányboltokat.
2017. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1-es megelőztél.-)
2017. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam megfázva de az már 2 héttel ezelött volt..gondolom idáig azért nem húzódik el.Remélem munkában nem fog akadályozni ja és azt elfelejtettem hogy este rosszabb szokott leni.Alig bírtam tőle máma elaludni,jó mondjuk a rá stresszelés is hozzá tett.
2017. szept. 24. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
A köhögés néha hetekig is eltarthat, és ha szövődmény lépett fel, akkor lehetnek ilyen tüneteid, mindenképpen orvos!
2017. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!