Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfázás, és köhögés során...

Megfázás, és köhögés során fellépő hátfali fájdalom, tüdőfájdalom?

Figyelt kérdés

Gyors válasz kellene, megfáztam és a 3-4 nap után még mindig tartott a köhögés, ez nem szokatlan persze, de ekkor már a köhögés során a hátamnál fájt vagy a tüdőm vagy nem tudom mim?

A hátamnál először fent, aztán átment bal oldalra és utána bal oldalt lejébb úgy a közepéig, körübelűl a bordám aljáig de még azért felette még mindig ugye a hátamnál.

Olyan érzés mintha egy légbuborék lenne ami szétfeszítené ott az egészet, amikor gerincmozgást végzek, tehát hajolás, kiegyenesedés, akkor még rosszabb.

Mit tegyek?Tüdőgyulladás vagy más vagy semmi különös?

Sajnos a torkomba lévő a gigám alatt egy, másfél centivel érzek még slejmet de nem megy felköhögni pont emiatt.

Miközben ezt írtam fellépett enyhén szúró égető fájdalom is ugyanott a hátam közepe fele bal oldalt.

Ötletek?



2015. jan. 20. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet tüdőgyulladás is, viszont itt senki nem fogja neked konkrétan megmondani.

Menj orvoshoz!

2015. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó csak azért érdekelne, mert szeretném tudni, hogy addig semmi olyat se csinálhassak amivel rontom.

Köhögéskor, orrfújáskor és mozgáskor fáj, csak a bal oldal, fent és középtájt.

Interneten nem találtam semmit, ami konkrétan ilyen ezért írtam ide.

2015. jan. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!