Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond? (Kétségbe...

AmmyLu kérdése:

Mi lehet a gond? (Kétségbe vagyok esve! )

Figyelt kérdés

Egy napja néha-néha szúr az alhasam mind két oldalán. Tényleg csak olyankor, amikor pl. felállok vagy éppen leülök.

Arra gyanakodtam, hogy esetleg lehet vakbelem is.

Viszont van étvágyam, nem hányok, nincs lázam és ha meg is nyomkodom a néha szúrú területet egyáltalán nem fáj.

Igaz, hogy mostanában sok gond volt at egészségemmel és nagyon sokat idegeskedek. Majdnem minden nap fel is vagyok fújúdva.

Vagy még arra gondoltam, hogy a növéstől is fájhat mert jobb oldalon sok esetben átterjed a lábamba is.

14/L


2017. szept. 24. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg orvoshoz elmenni? Amúgy a vakbél csak jobb oldalon fáj, így nem az a baj.
2017. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló és nálam is vakbelre gyanakodtak. De mivel nem volt más tünetem és nem fájt nyomasra se olyan eszeveszettul ezért hazakuldott az orvos és mondta, hogy ha jelentkeznek azok a tünetek amiket te is leirtal vagy jobban fáj akkor kórház. Végül kiderult , hogy nekem a stressztol volt. Nem volt semmi szervi bajom. Ahogy megnyugodtam elmúlt.
2017. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A felfúódásra vegyél magadnak Protexin probiotikumot, vagy Gasztro 825 port. Ez rendbe fog hozni teljesen, és jó esetben minden tüneted elmúlik.
2017. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!^^

Ma voltam orvosnál. Vett vizeletmintág is de semmi gond nem volt. Azt javasonta, hogy melegítsem.

Mivel kell mennem ortopédushoz, azt mondta minél hamarabb jó lenne. És neki is nondjuk meg ezt az alhasi fájdalamat, mivel simán meg is húzhattam.

Viszont azt is mondta, hogy ha nem múlik a fájdalom, akkor menjek nőgyógyászhoz, mert lehet petefészek gyulladasom vagy valami.

Én ma utánnaolvastam ennek de semmi más erre utaló bajom nincs. Lázam még mindig nincs, nem is hányok és nyomásra sem fáj semmi.

Szóval komolyan nem tudom, hogy mi lehet ez :/

2017. szept. 26. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!