Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Édesanyámnál, akivel nem élek...

Édesanyámnál, akivel nem élek egy háztartásban, kiváltatlan Xanaxos vényt találtam. Kétségbe vagyok esve, anyukám nem beszélt arról, hogy problémái vannak. Mennyire lehet komoly a gond?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A xanax nem egy durva gyógyszer, de innen kvázi lehetetlen megmondani. a legjobb lenne,ha rákérdeznél.
2015. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom miket hallottál a xanaxról, de - főleg 50 fölött - sokan úgy eszik mint a cukrot.. a háziorvos sokmindenre felírhatja: szorongásra, idegességre de még alvászavarra is. Úgyhogy nem hiszem, hogy valami eget rengető probléma lenne a háttérben. Komoly gondokra nem xanaxot szoktak felírni..
2015. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyapámnak szemműtétje után is felírták, pedig hadifogoly is volt az oroszoknál 3 évig, szóval nem az a problémás idegrendszerű ember. Szerintem meg sem kérdezték, csak felírták neki a többivel.
2015. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugató válaszokat, el fogok vele beszélgetni.
2015. aug. 27. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
A receptekre rá kell hogy legyen írva a diagnózis amire felírták a gyógyszert. F-jelűek a pszichiátriai betegségek szóval ilyet keress pl F41.00 jegyezd meg és írd be a netre és megkapod hogy milyen betegségre írta fel a gyógyszert az orvos édesanyádnak!!
2015. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

itt van felsorolva melyik kód melyik betegséghez tartozik


[link]

2015. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, lehet, hogy csak nem tud aludni, vagy valami hasonló. Tényleg sokan szedik.
2015. aug. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!