Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kislányom 4 éves lesz...

A kislányom 4 éves lesz augusztusba, és már szeretném ha lenne neki tesója, de a férjemnek már egy éve mondogatom, de nem akar, vagy mindig elhalasztja, hogy majd később, évek múlva. Mi lehet a gond? Kicsit kétségbe estem!

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd a témát annál rosszabb. Néha néha emlísd fel de ne legyél erőszakos. Talán ő még nem áll készen egy másik babára. Adj neki még egy kis időt.
2013. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem akarom hogy nagy legyen a korkülönbség!
2013. máj. 24. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 és 5 év van a gyerekeink között. Nálunk pont a férjem akarta, hogy az első és a második között kevesebb legyen csak két év, én voltam aki halogattam. Nem azért mert nem szerettem volna, mindig három gyerekről álmodoztam, csak én ennyi korkülönbséggel tudok normálisan velük lenni, ahogy szeretném. Lehet a férjedben is valami ilyesmi motoszkál. Mindkettőtöknek meg kell érni a dologra. A második és a harmadik között már ő sem akart kisebb korkülönbséget mert látta, hogy ahogy csináltuk tényleg jó. Míg az öccsén akiknél 1,5 év a korkülönbség mindig egyszerre akartak csüngni a gyerekek, nem tudott velük elmenni soha csak egygyerekes programra. Persze nem azt mondom hogy a kiskorkülönbség mindig rossz, csak nálunk szerencsére eléggé megrémítette a férjemet az öccse tapasztalata ahhoz, hogy ne duruzsoljon mindig a fülembe:)
2013. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem is 4 éves lesz a lányom augusztusban neki sincs testvére.Ilyen munkanélküliségben meg szegénységben érthető ha nem akar még egy gyereket vállalni.

Elég nagy felelősség egy gyermek is.

2013. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az erőltetés tényleg nem jó, párom is már ideges volt ha csak szóba krült. Aztán megegyeztünk, hogy én nem nyaggatom többet, de ennyi vagy annyi idő után mindenképpen legyen tesó (nálunk egy év volt). Belement és lett is, három év van köztük. Én kevesebbet szerettem volna, ő többet, de kompromisszumot kötöttünk. Ha rajta múlt volna még egy se lenne :-) Próbáljatok megeggyezni.
2013. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy nem akarsz nagy korkülömbséget de öt hat év még nem olyan nagy. S az erőltetéssel csak jobban elriasztod. Finoman és kíméletesen feszegesd a témát.
2013. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!