Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, aki szenvedett...

Van itt olyan, aki szenvedett már bélférgességben, és aranyérben?

Figyelt kérdés
Kivancsi lennék hogy ki mit érzett, amikor ilyen betegsége lett/volt. Lehetőleg részletesen.

2017. szept. 26. 09:04
 1/1 anonim válasza:

Szia!Én jelen pillanatban is bélférges vagyok,úgyhogy csak arról tudok nyilatkozni.Érzés: végbélnyílás körüli viszketés.Talán ez az ami árulkodó jele lehet.Úgy tudom ez az aranyérnél is előfordul.Ami nagyon fontos: Tilos megvakarni még ha kibírhatatlan a viszketés,akkor is!Mivel az élősködő nőstények éjjel kimásznak és a végbélnyílás körüli repedésekbe rakják petéjüket,azok könnyen a kezedre/körmöd alá kerülhetnek.Az ágyneműt 60-90 fokon mosni!A peték itt is megtelepszenek.Illetve az is jele lehet,hogy a székletben mozgó cérnaszálakat látsz. Sőt,ilyenkor már biztos!Azonnali orvoshoz fordulás!Nem szabad szégyelni,mert az emberek 70% ebben a betegségben szenved!Az orvos gyógyszszeres kezelést fog felírni.Én vermoxot kaptam ami nekem nem segít :( Sajnos újra mehetek holnap a háziorvosomhoz,illetve egy szakértőt is lehet felkeresek.Remélem tudtam segíteni :)

13/L

2017. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!